Přejít na obsah

Bude VF nahrazovat zrušené staré služby novými?


Doporučené příspěvky

Ahoj, mám dotaz. Moji rodiče nechtějí smartphone ale používají e-mail a měli nastaven sms e-mail Ten VF zrušil prý kvůli minimální poptávce. Budiž. Mnoho lidí již používá e-mail v mobilu tak to chápu. Před měsícem zrušil VF RCS Chat. A to už mě překvapuje a tak se ptám jestli plánuje nějaké jejich náhrady či má nějaké problémy a proto začal s rušením služeb nebo se je chystá nahradit novějšími?

Díky.  

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Farkpoint Dobré odpoledne, v tomto případě jde o časovou shodu, obojí má poměrně jednoduché vysvětlení. SMS e-mail jsme rušili s ohledem na to, že poptávka po takové službě už byla dnes malá, protože téměř každý už může sledovat své e-maily rovnou ve svém telefonu. Rušení také souviselo s tím, že jsme aktualizovali technologii SMS centra a udržovat podporu pro tuto historickou službu už nedávalo smysl. K rušení SMS e-mailu najdete ve fóru celé vlákno.

U RCS Chatu jde o jinou záležitost, protože RCS Chat už bude plošně podporovat přímo Google, a proto dává smysl, aby Google poskytoval RCS Chat i našim zákazníkům napřímo. V tuto chvíli přechod probíhá, více o tom píšeme na https://www.vodafone.cz/pece/tarify-sluzby/sms-a-mms-zpravy/rcs-chat/

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondra - Vodafone 

Díky za odpověď. Vím, že Google RCS postupně zavádí ale když pominu to, že to můj telefon nepodporuje tak navíc je potřeba používat jen jejich aplikaci pro zprávy u které mi chybí šablony a proto jsem používal tu od Samsungu. Zřejmě si budu muset vybrat jiného operátora pokud budu chtít RCS používat společně se šablonami které mám uložené a to mě dost mrzí :-(.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musim s Tomusem sohlasit. Zvlastni bylo, ze tento problem s RCS jsem mel vzdy a jenom u VF. A vesmes nastal

a) v praci, kde jsem casto prechazel mezi WiFi APcky a velmi mizernym az zadnym GSM (i LTE) signalem. 

b) V mjstech s pokrytim tak slabym, ze i EDGE byl nepouzitelny k nacteni RSS v textove podobe. 

Vzdy se mi pak stalo, ze chatove zpravy nemohly navazat spojeni. 

V kapse vedle dost dlouho nosim druhy, sluzebni, telefon a tam se mi to na O2 nikdy nestalo

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...