Přejít na obsah

Aktualizace aplikace Vodafone TV na android TV


sopikjosef08

Doporučené příspěvky

Dobrý den vylepší Aktualizace Vodafone TV normální a kvalitnější načítání aplikace Vodafone TV a normální načítání programu a kvalitnější obraz bez sekání obrazů a bez problémů Aby Aplikace Fungovala jak má včera se mi stalo že jsem otevřel aplikaci a ukázalo mi to chyba nastal problém nebo chyba došlo k problémů 

  • Kabel 150 Mb/s
  • Data limit
  • Klasik
  • VTv Box
  • Čelákovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Dobré dopoledne, @sopikjosef08, chápu to správně, že se vám nepodařilo aplikaci Vodafone TV spustit? A jde o aplikaci v mobilním telefonu (případně tabletu)? Zkuste prosím v případě potíží ze všeho nejdřív aplikaci přeinstalovat 🙂 

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník krehlipa

Dobrý den,

mám podobný problém, několik posledních dní se mi nedaří na Android TV (Sony Bravia) aplikaci Vodafone TV spustit. Objeví se vždy jen logo a nápis Vodafone TV a pak aplikace zamrzne.

Zkoušel jsem 2x odinstalovat a znovu nainstalovat, vymazání mezipaměti, vymazání dat, tovární nastavení, restart Androidu, nic nepomáhá.  

Prosím o radu co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@krehlipa Hezký den, je dobře, že jste to vyzkoušel všechny tyto možnosti 🙂 Návod na kontrolu překročeného limitu v počtu používaných zařízení najdete na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/aplikace-vodafonetv-chytre-tv/. Kdyby ani toto nepomohlo, tak nám prosím zavolejte na 800770077 a vyberte volbu pro technické potíže, případně můžete napsat zprávu přes stránku https://tam.je/forum. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel musím se připojit.

Problémy s Vodafon TV nejen v mobilu , ale i na android TV. Minulé pondělí 3.4.2023 nemožnost se připojit, hláška "něco se pokazilo, nelze načíst obsah" a pak doporučení počkat a znovu se přihlásit. Problém se opakoval i toto pondělí opět ve večerních hodinách, začalo fungovat až v úterý ráno.. Nevím jak přes den, protože jsem sledoval TV přes kabel.  Jak vidím není to jen můj problém. Přitom HBO max , které mám taktéž přes Vodafone jelo zcela normálně. Taktéž ostatní streamy - Netflix, Prime video, apple TV, Youtube, Voyo ap. jely normálně.

Problém tedy nesouvisí s netem - taktéž jej mám od Vodafone, takže od vás, ale se samotnou apkou Vodafone TV.

Prostě tahle apka se jaksi nepovedla.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Vodafone Station 3.1 P
  • Havířov
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník krehlipa

Dobrý den,

tak jsem konečně odhalil co je špatně. Není to počtem zařízení, s podporou jsme zkoušeli i různé restarty, připojit TV napřímo k modemu, protože se jim nezobrazovala ani na síti, odchytávat wiresharkem komunikaci a nic z toho nepomáhalo.

Chyba je jinde. Při startu aplikace se zřejmě nějak chybně vykreslí logovací okno/okna a ty nejsou vidět - nebo jsou mimo zobrazované pole TV. Povedlo se mi ovladačem naklikat do pole přihlášení login a  heslo "do tmy - naslepo" a aplikace se pak normálně rozjela.

Prosím tedy o prověření logování, správného focusu nebo rozlišení obrazovky, aby bylo vidět.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...