Jump to content

Vyúčtování do emailu - ověření emailové adresy

Adolf.Shitler
 Share

Recommended Posts

Dlouhé roky dostávám od VF automaticky vyúčtování emailem, takže k čemu opětovná nutnost ověření emailové adresy? Zbytečnost. A také by si měl VF něco udělat s tím, aby nekončil mezi vývrtkami a bradavicemi ve spamu :D , protože jenom shodou náhodou jsem ten spam otevřel (donedávna jsem měl dokonce nastavený jeho automatický výmaz, takže nebyl ani doručen a nebyla možnost ho číst).

nihEARi.jpeg
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

To jsem právě udělal a v samoobsluze jsem opravdu musel znovu nastavit, že chci vyúčtování zasílat do emailu, následně přišel už do doručených emailových zpráv odkaz na potvrzení emailové adresy a pak se to nastavilo. Jenom podotýkám, že do samoobsluhy jsem nepřistupoval z odkazu, který byl uvedený v emailu, ale ze záložek v Chrome.
  • Agree 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Já si doteď myslel, že pokud něco má adresu cokoliv.vodafone.cz tak vždy to patří doméně vodafone.cz, i kdyby to bylo vyhraljsimilion.vodafone.cz, takže i

email.vodafone.cz patří Vodafone, něco jiného by bylo vodafone.email.cz, doména třetího řádu je vázaná k doméně druhého řádu, ale možná se pletu. 

Pošta je na tom hůře, ta používá nejméně 3 domény druhého řádu, v tom se nejde skoro vyznat co je pravé a co ne, cpost, posta-online a ještě cosi 

• Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone Box, Compal, UPC telefon
  • Opava

• Help center

Pěkný den, na spam to nevypadá, nicméně k věci - některým zákazníkům jsme dočasně posílali vyúčtování pravidelně do e-mailu, i když si službu neaktivovali standardním způsobem. Šlo o zákazníky, kteří mají exUPC služby a dokázali jsme jejich e-mail alespoň do nějaké míry ověřit. Protože ale vyúčtování posíláme standardně jen na potvrzené e-mailové adresy, nemohlo to tak být navždy. Proto jsme po čase tyto zákazníky oslovili s tím, že pokud chtějí dál dostávat vyúčtování rovnou do e-mailu, je potřeba provést standardní aktivaci této služby a potvrdit platnost e-mailu přes aktivační odkaz. 

Podrobný návod k této službě máme zde: https://www.vodafone.cz/pece/vyuctovani-platby-kredit/nastaveni-vyuctovani/vyuctovani-na-email/ 

• Optical 500 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV Premium box
  • Pardubice