Přejít na obsah

Vodafone TV přes www chyba WA204


Návštěvník Drápela
Přejít na řešení Vyřešil Návštěvník Drápela ,

Doporučené příspěvky

Návštěvník Drápela

zdravím,

na PC(Win10pro64) při přihlašování „Vodafone TV“ ve webovském prohlížeči (CHROME, EDGE) se hlásí chyba:

Dosáhli jste maximálního počtu zařízení. Odstraňte nějaké zařízení z účtu Můj Vodafone. (WA204).

V přehledu připojených zařízení není nic k odebrání 0/10. Tato chyba se mi objevila už vícekrát, druhý den zmizela. Nyní nezmizela a už je tam několik dnů,. Na mobilu (Android12), přihlášení přes aplikaci „Vodafone TV“ funguje perfektně.

Co s tím?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kasprikales

Ahoj, mám stejný problém.

Také ve windows 10x64 pod liobvolným prohlížečem.

Pokud se o to pokusím na jiné platformě v prohlížeči, která dříve ještě nebyla pro přihlášení k TV použita, pak dostanu stejnou chybu.

Z toho usuzuji, že opravdu došlo k přetečení seznamu zařízení.

Nicméně, v profilu není možnost tento seznam zařízení spravovat. Navíc vidím jenom nesmyslnou informaci o tom, že je tam 0/10 zařízeni xD

Nejhorší na tom je, že z podstaty věci jako uživatel nemám šanci nic vyřešit.

Operátor mlží ve smyslu změňte si heslo, odhlaste se a pod. Pak, že mi odpoví technici, ale nikdo nevolal. Asi tam fakt mají problém.

A to nemluvím o tom, že po převedení služeb z UPC pod VodafoneTV jsme jako zákazníci získali službu, která je technologicky krokem zpět. 

Ve webové aplikaci při změně programu a jedno jestli nahrávka, zpětné shlédnutí nebo živák, se aplikace zasekne na chybě přístupu k médiu a pomůže buď refresh nebo odmazání cookees. 

Aplikace si nerozumí s IPv6, a my, co jsme za IPv6 routerem, máme hold smůlu. Musel jsem si kvůli tomu pořídit další router extra pro TV apku. 

Náhled chyby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Řešení
Návštěvník Drápela

 Zdravím,

 informace pro uživatele kteří mají "chybou (WA204-0/10)". Nesnažte se ji opravit typem „vystoupit nastoupit“ a podobně  ale volejte servis. Chyba byla pro můj účet opravena. Tato zpráva platí pro den 25.04.2022 a možná několik měsíců kdy asi nadobro zmizí. Tímto děkuji servisu za vyřešení mého problému.

PD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...