Jump to content

V zahraničí nemám signál

Recommended Posts

Hovory se nahrávají, takže věřím tomu, že by to nespadlo pod stůl i za situace, že bych se neidentifikoval. Navíc hlášení závad nemusí dělat jenom ta osoba, na kterou je vedená smlouva, to snad může hlásit každý, kdo nějakou závadu objeví.
  • Agree 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

@Adolf.Shitler to je všechno v pořádku. Ale jedna věc je čemu věříš a druhá jak s tebou v konkrétním případě, po jasné identifikaci jednají. Je tady ještě jedna technická drobnost, která se časem tak nějak vyvinula - jedno z mých registrovaných čísel je v síti OneNet, kde mám také omezenou možnost za firmu některé věci s operátorem řešit a k tomu ho mám registrované pro soukromý internet a je docela problém se z tohoto čísla dovolat na linku a chtít něco řešit soukromě. A co mám dělat, když potřebuji něco řešit (soukromě) a zrovna nemám možnost volat na linku z nějakého jiného čísla? Nepotřebuji žádnou reakci, jen chci nastínit, že není vždy všechno jen černobílé a bylo by potřeba trošku nadhledu od operátora a snaha tyhle nesmyslné bariéry se zákazníkem řešit ať už ve VF škatulce je a parametrům vyhovuje, nebo z ní někde mírně přečuhuje a pak má smůlu. A to se vůbec nebavíme o "méně bystrých" lidech z jiných sociálních skupin, bez technického (ani nechci psát vzdělání) pochopení, ti nejschou schopni s operátorem vyřešit téměř žádný skutečný problém, protože si zkrátka nerozumí, ale služby používají.

No nic zpět k zahraničnímu tématu.

• Jiná služba
  • -
  • -
  • Bridge
  • Brno

Jednat se mnou mohou jak chtějí, prostě jim přes telefon stroze oznámím "na adrese té a té nefunguje to a to, hovor jsem si nahrál stejně jako to děláte vy, na shledanou". Jiná věc je pochopitelně v případě, kdy potřebuji řešit něco, kde to bez identifikace nejde, typicky nesrovnalosti ve vyúčtování. Ono zase z pohledu operátora je jistá opatrnost potřeba, protože když má tento statisíce klientů, tak nikdy nelze vyloučit, že dotyčný volající nebude mít jenom dobré úmysly a může třeba volat, aby poškodil jinou osobu atd.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -