Přejít na obsah

Zkusenosti s 2Mbit


tomus

Prejdete na vyzsi tarif Premium Turbo 2000/150, nebo Vam staci tarif Turbo 1000/150 ?  

13 hlasů

  1. 1. Prejdete na vyzsi tarif Premium Turbo 2000/150, nebo Vam staci tarif Turbo 1000/150 ?

    • Pujdu do 2000/150
      3
    • Zustanu na 1000/150
      10

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník PPK

Se segmentovym stahovanim na DC to neni tak jednoduchy, jsou klienti kde to funguje bez problemu (DCGUI) a jsou klienti kde to soubory obcas pokazi (Reverse Connect, zDC++, StrongDC++, rmDC++). To ze nejsou sloty neni vina ani tak segment stahovani jako spis stupidnich uzivatelu, kdyz nekdo s 64 kbps downloadem jede od 8 lidi tak je na odstrel a nemusi mit ani segment :cry: Bohuzel se to nijak kontrolovat neda :roll:

Kazdopadne v segmentu je budoucnost a nejrozsirenejsi klient DC++ se timto smerem vyviji ze to bude podporovat, akorat to bere oklikou s tim ze nejdriv bude umet perfektne hashe a opravovat soubory kdyz nahodou dojde k jejich poskozeni a az pak bude segment :wink:

 

Btw na download 600 kbps sem nemel probelem najit zdroj aby to jelo naplno, zatimco na 2000 kbps je to jako hledat jehlu v kupce sena :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

jj, ale najde se( opravdu jen par) lidi co maji fakt T3 lajnu a stahuje to do nich i 300kb/s a ne jako vetsina, kera ma sice napsano T1, nebo T3 ale realna rychlost je nezridkakdy sotva 1kb/s :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

jj DC a segment - LOL

 

a ten upload by fakt moh bejt vetsi tech 150 je obcas docela neprijemny...

 

jinak 20GB je az az i kdyz neni problem to prekrocit za 10dni...)

 

Mozna by bylo dobry udelat treba 0.5Mbit o 500 levnejsi - neco co konkuruje nejlevnejsimu ADSL aby chtel karneval opravdu kazdej...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

pls nediskutovat nad jiným tarifem. stejně to nemá smysl :)

 

Sgmentový stahování: stahuju a bez problemů.(muj prispěvek-ten anonym- nešlo mi zalogovat)

jetš se mi nestalo bych měl poškozený soubor i když pár známých si na to taky stěžuje. je jasný že když máš Dl tak těch 60-120 kB tak je segmentový na nic.. ale když už to jelo ty 2Mb tak pro mě bylo celkem problem si najit účiný zdroj- v praxi t nakonec vypadalo že jsem tahal od jednoho typka 150-200 kB a od ostatních po 10.. i když dohromady mi to nakonec dalo těch 300kB

 

Připojení T1-T3 .. nevim jestli jsu to vsecko dementi nebo nevim... když od někoho taham třeba 500B řeknu si .. hm modem nebo GPRS.. a on tam má LAN T3.. azase někdo.. ma tam Cable a tahám si 250 kB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...