Přejít na obsah

Zkusenosti s 2Mbit


tomus

Prejdete na vyzsi tarif Premium Turbo 2000/150, nebo Vam staci tarif Turbo 1000/150 ?  

13 hlasů

  1. 1. Prejdete na vyzsi tarif Premium Turbo 2000/150, nebo Vam staci tarif Turbo 1000/150 ?

    • Pujdu do 2000/150
      3
    • Zustanu na 1000/150
      10

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak co jak vas zaujala zkusebni nabidka 2 Mbit internetu, ktera by 31.7. mela zkoncit :?:

 

Ja osobne jsem pri nacitani webovych stranek zvysenou rychlost vetsinou nezaznamenal (mozna je to ale tim,ze mam pomalejsi PC).

Pri ztahovani vetsich souboru uz to bylo ale neco jineho, tam to vetsinou frcelo hezkych 250 KB/s.

U DC++ mam dost casto problem najit neko od koho to pojede maximalni rychlosti.

Takze ja jednoznacne zustavam na dosavadnim tarifu Turbo, rychlost 1 Mbit a limit 20 GB me bohate staci. :wink:

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK

2 mbit je sice hezkej ale moznost ho nejak radne vyuzit diky limitu stejne nebyla, u stranek sem to ani ja nepocitil a to ze se mi stahne cd s necim za hodinu mist za tri oproti drivejsku pro me neni duvod prechazet vejs, i ten 1mbit je pro me az moc rychlej :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Taky zůstanu u 1 mbitu. Při načítání webových stránek už opravdu není rozdíl poznat, něco jiného, když potřebuji přetáhnout data např. přes FTP. Tam to frčí a ušetřený čas je prima. Jenže nejsem žádný potrhlý stahovač empetrojek nebo filmů, takže to využiju tak 2x - 3x do měsíce. Teď, co to jelo tento měsíc zkušebně rychle, jsem to využíval o něco víc, abych to vyzkoušel, ne kvůli toho, že bych to potřeboval a i tak jsem se nedostal ani na 10 GB. Takže ani zvýšení limitu přenesených dat na dvojnásobek není pro mě důvodem, abych přecházel na 2 mbit/ 40 GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Ja bych presel, kdyby ten 2mbit mel upload aspon tech 300, protoze tohle uz mne fakt zacina stvat...chcu neco nekam poslat a musim na to cekat strasne dlouho... :x

To je fakt, ten upload by už taky mohli zvednout. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U DC++ mam dost casto problem najit neko od koho to pojede maximalni rychlosti. :wink:

 

pořid si jinuo verzi DC. Třeba StrongDC++ podporuje segmentové stahování takže můžeš větší oběm dat stahovat třeba od 6 lidí najednou a rychlost se sčítá- takže když taháš průměrně od jednoho 30kB tak ve vysledku je to jako bys tahal třeba 180-maxspeed(filmík tak mám cca za 45 minut stáhlej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U DC++ mam dost casto problem najit neko od koho to pojede maximalni rychlosti. :wink:

 

pořid si jinuo verzi DC. Třeba StrongDC++ podporuje segmentové stahování takže můžeš větší oběm dat stahovat třeba od 6 lidí najednou a rychlost se sčítá- takže když taháš průměrně od jednoho 30kB tak ve vysledku je to jako bys tahal třeba 180-maxspeed(filmík tak mám cca za 45 minut stáhlej :)

 

 

To je pravda, ale díky tomu jde poslední dobou DC do háje. Nejsou volný sloty, soubory bejvají poškozený atd.

 

Bittorrent (www.suprnova.org), eMule rule them all.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...