Jump to content

Modem CH7465VF - nelze uložit kanál WiFi

Recommended Posts

@dpochazka jaký kanál se snažíš nastavit na pevno? Pokud jsi v pásmu DFS, zkus ručně nastavit nějaký mimo pásmo. Potom uvidíš, jestli ti nastavení zůstane, nebo se i v tomto případě posune.

Nevím jaké je přesně pásmo DFS kanálů pro ČR (třeba to někdo upřesní). Zkusil bych omězit šířku pásma jak píše Tomus (20/40 MHz) a kanál nastavit někde dole 36 - 48 nebo potom až 149-165. Aspoň takhle bych to testoval doma.

• Jiná služba
  • -
  • -
  • Bridge
  • Brno

V 22. 3. 2022 v 8:16, dpochazka napsal:

Zdravím Vás, od posledního upgrade firmware modemu CH7465VF (bílý se SW z novějšího černého) a po nahrání nového SW, jsem prvně řešil jak se do toho vůbec přihlásit, což jsem nakonec přes podporu VF vyřešil - ALE - nyní mám problém:

Máme zarušené Wifi prostředí v bytě okolními byty a potřebuji si tedy nastait kanál, abych se nepotkával s ostatními - na 2,4 Ghz si to pamatuje, na 5 GHz mi třeba po 24 hodinách vrátí kanál na 40, což je nevyhovující, protože se tam biju s jinou sítí.

Řešil jste něco podobného?

Ahoj, jak jsi se prosím dostal do webového rozhraní modemu ?  mám taky ten bílý a po upgrade firmware modemu CH7465VF se nedokážu dostat do jeho nastavení -- díky Mara

• 1000 Mb/s
  • 1 GB
  • Komfort
  • vv
  • vvv

Tak zkus na chvíli modem odpojit od elektrického napájení, pokud by to nezabralo tak jedině tovární reset stisknutím resetovacího tlačítka asi na 10 vteřin zezadu modemu.

• Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest