Přejít na obsah

Vydání Esim


Návštěvník Prexik_Tv

Doporučené příspěvky

Návštěvník Prexik_Tv

Zdravím ve čtvrtek 10.3.2022 jsem si zažádal v administraci Vodafone o vydání Esim. Dnes je 13.03.2022 a esim pořád není vyřízená nevíte jak dlouhý je interval pro vydání této Esim ?  Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výměna musí proběhnout prakticky okamžitě za předpokladu, že máš QR kód. A ten VF zasílá do dvou pracovních dnů. Lepší je tu výměnu ale řešit na prodejně VF, tam zkontrolují občanku a změnu provedou ihned.

https://www.vodafone.cz/pece/muj-ucet-cislo/sim-karty/esim/ Upraveno uživatelem Adolf.Shitler
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Prexik_Tv Hezký večer, ještě dodám, že pokud jste žádal o digitální eSIM přes samoobsluhu, najdete přesný postup na https://www.vodafone.cz/pece/muj-ucet-cislo/sim-karty/virtualni-esim/. eSIM se vám v samoobsluze ukáže maximálně během pár desítek minut. Pokud by k tomu nedošlo, tak jde o chybu a doporučuji zavolat na Linku péče o zákazníky, abychom mohli situaci řešit 🙂

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Když máme tu Eko akci u Vodafonu, tak bych měl jeden námět na zlepšovák,

chtěl jsem si u Vodafone objednat předplacenou eSIM kartu, naivně jsem si myslel že mi ji pošlou jako email, nebo si jí vyberu v Můj Vodafone, ale omyl, to prostě nejde, zřejmě to lze pouze u tarifů.

U předplacenky vám pošlou klasickou plastovou kartičku poštou, kterou vyloupnu a za půl hodiny zase zahodím, protože po převodu na esim se změní jak její výrobní číslo, tak všechny PINy PUKy.

Takže jestli chce být Vodafone opravdu ekologický, tak ať to umožní  i u předplacenek jako konkurence, například Sazka.

A pokud je to třeba jinak, tak mě prosím opravte.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

V tuto chvíli opravdu předplacenku jako eSIM vydávat neumíme, do budoucna si ale myslím, že to půjde, běží různé projekty, které eSIM dál posunou. Aktuální stav popisujeme zde: https://www.vodafone.cz/pece/muj-ucet-cislo/sim-karty/nove-cislo-esim/

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...