Přejít na obsah

Kostickovani PrimaCOOL HD, Nova Cinema HD


Návštěvník Barbucha
Přejít na řešení Vyřešil Adolf.Shitler,

Doporučené příspěvky

Návštěvník Rakoid

Prováděl jsem dnes podobný průzkum. Lokalita Pardubice, Polabiny1. Potvrzuji, že většina postižených programů jsou HD v nižší části frekvenčního spektra, ale detekuji problém i na multiplexu 786MHz. Neposlouchatelná jsou i všechna rádia na obou frekvencích 546 a 586 MHz. Jedná se o krátké (cca sekundové) dropouty v intervalech 15 - 30 s. Nejedná se o klasické "kostičkování" jako při nekvalitním signálu, spíš jde o krátká "zamrznutí" obrazu a výpadky zvuku. Začalo to někdy ve středu a vidím, že nás je v Pardubicích evidentně víc.

Jsem stále "nepřevedený"  do VF a zatím marně hledám, jak nahlásit poruchu bez přiděleného VF hesla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem opět volal na Vodafone.  Říkal jsem že problém je v celých Pardubicích tak to konečně začnou řešit přes techniky. Operátor říkal že zavolá technik.  Uvidím jak to dopadne.

Upraveno uživatelem Dejima
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VTV box
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rakoid

Nechci to zakřiknout, ale u mě  to aktuálně vypadá, že výpadky ustaly. Dopoledne jsem se bez úspěchu pokoušel dovolat do VF...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...