Přejít na obsah

Ukončení podpory HD DVR Mediabox


CableG

Doporučené příspěvky

Hledám co dělat, když se má nedaří na Kaonu naladit rádia a hele co jsem objevil:

 

Rádi bychom vás informovali, že k 1. srpnu 2021 jsme ukončili podporu zařízení HD DVR Mediabox (zařízení spojující modem a set-top box). Všechny zákazníky, kteří HD DVR Mediabox používali, jsme informovali o nutnosti jeho výměny před tímto termínem. Po 1. srpnu 2021 nemůžeme zaručit správné fungování zařízení, ať už se jedná o pevný internet, nebo o příjem televizní nabídky.

Pokud by vám někdo nabízel ke koupi HD DVR Mediabox, buďte prosím obezřetní a nákup odmítněte, protože v naší síti už toto zařízení není možné používat.

 

https://www.vodafone.cz/pece/televize/kabelova-tv/hd-dvr-mediabox-konec-podpory/

 

Pozoruhodné je, že krom toho, že jsem doposud nebyl kontaktován, tak i přes ukončení podpory mi Vodafone celkem v klidu dva tyto boxy pronajímá a i když se jeden z nich pokouším vyměnit za Vodafone TV box, tak Vodafone už měsíc odolává jakékoliv rozumné reakci 🙂

 

 

A teď to čtu znovu a pomaleji - zařízení spojující modem a set-top box - je jiný HD DVR Mediabox, já mám "staré dobré" Kaony B3001HCO HD a KCF-B4003HCO HD, které na sobě mají taky napsané, že jdou HD DVD media box. Tohle názvosloví mě jednou zničí 🙂 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, staré Kaony s integrovaným HDD rozhodně nebyly označovány jako mediabox (Kaon KCF-B3001HCO resp. Kaon KCF-B4003HCO) . Byly označovány jako HD PVR box. Kdežto HD DVR mediabox bylo oficiální označení pro boxy Peace a HD USB mediabox bylo označení pro Kaon KCF-SA700(900)PCO, kam se také motalo označení HD USB PVR. Když zabrousíme více do historie, tak HD box byl Handan CV7000, DVR box byl Handan CV600 a občas se pro Handan CV5000 s ikonickým magickým zeleným okem říkalo SD box, ale to naprosto minimálně.

@CableG Ano, "cihla" neuměla bridge.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...