November 4, 20214 yr Aplikace co je nahraná v zařízení VTV Box se chová spíš jako nějaká beta než plnohodnotná aplikace, za kterou lidé platí. Tohle nemůže nikdo z vývojářů a managementu mít doma, protože by to nemohlo být v tomto stavu. Měl jsem před tím UPC, pak Lepší.TV, ale měli problém se stabilitou, ale to je asi jedná věci, v čem je VTV lepší. Myslím, že tady UX a designeři co dělají UI neodvedli zrovna dobrou práci. Možná to vypadá pěkně v prospektu, ale při používání a ještě ve spojení s pomalou odezvou VTV boxu je to peklo používat. Vyvíjí se tato aplikace v ČR? Má vývojový tým zájem o zpětnou vazbu? Pojďme do toho vlákna napsat co vám na používání Vodafone TV vadí nebo mi doporučte jiného poskytovatele TV.
November 4, 20214 yr Vyvíjí se globálně. Vadí mi, že nepodporuje Chromecast. A to je asi tak vše. Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
February 4, 20224 yr Chci se podívat na seriál který jsem si nahrál: Stisknu domeček, 4x šipka dolů na nahrané pořady, 12x šipka doprava abych se dostal k nahranému seriálu (naštěstí není na konci seznamu), stisk ok , 1x šipka nahoru, 8x šipka doleva abych se dostal na díl který chci přehrát ( jsou i mnohem delší seriály!), 1 x šipka dolů, ok na sledovat nahrávku, šipka doprava na sledovat od začátku, ok. Že se mi pak na obrazovce objeví nápis " Nelze se připojit k serveru nebo došlo ke ztrátě připojení" je jiná věc, kvůli které jsem provedl několik restartů modemu i STB a posléze na radu technické podpory která mne přepojila na jinou technickou podporu jsem provedl i několik resetů do továrního nastavení které nepomohlo. Tak jsem zase volal na technickou podporu, kde mně přepnuli na technickou podporu a tam mi řekli, že je chyba asi u nich a že to předají na další technickou podporu, která se mi pak ozve. Takže když jsem si chtěl přehrát epizodu seriálu, musel jsem stisknout 31 x nějaké tlačítko! Musím konstatovat, že ten kdo toto menu "vymyslel", neměl patrně větší IQ než je dnešní datum. A to píši s plným vědomím faktu, že je dnes čtvrtého. Podle dotazu na té druhé techniské podpoře jsem se dozvěděl, že zavedení nějakého normálního STB neplánují. Plánujete tedy nějakou změnu v nabídkách? Nebo je snadnější přejít k operátorovi který má STB s normálním ovládáním? Se slzami v očích tak vzpomínám na STB z UPC, který po několika letech vyladili k tomu, že fungoval bez problémů. Obávám se ža na další roky vylepšování už nějak nemám trpělivost, nehledě na to, že s těmito přístroji bude i Vodafon zřejmě po pár letech na prodej a přijdou další, s novým STb ...... Edited February 4, 20224 yr by Leoš
February 4, 20224 yr Před hodinou, Leoš napsal: Podle dotazu na té druhé techniské podpoře jsem se dozvěděl, že zavedení nějakého normálního STB neplánují. Plánujete tedy nějakou změnu v nabídkách? Nebo je snadnější přejít k operátorovi který má STB s normálním ovládáním? Já doufám v aplikaci pro Apple TV. Chápu, že tím přijdu o kvalitní obraz z dvb-c, ale pokud se software v boxech nepohne nějak zásadně vpřed, tak jinou cestu nevidím (nehledě na to, že lineární vysílání stejně moc nesleduju a navíc už převážně aplikaci v Apple TV od jiného operátora používám (byť v těch televizorech mám i conax kartu), protože to vyjde cca na stejné peníze jako pronájem boxu od VF, ale uživatelsky je to absolutně někde jinde). Premium+ Profi - ALLinONE Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV app, CA modul Praha 6
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.