Přejít na obsah

Velkej ping při hraní her


Ewtis

Doporučené příspěvky

@Adolf.Shitler @tomus to jsem tedka prepnul ale tedka se nedostanu na TP link router nepoušti mně to dostanu se pouze do routeru vodafone

E2DA044E-02CD-415D-9F95-98C6A1866A7D.png

Na vodafone se dostanu ale tp link na ip adresu uz nikoliv 

C73A122D-D971-41F7-9F64-F5C60A3C1F96.png

BB287E45-1293-429F-A247-FAE8BF3B3E31.png

Mě ještě napadlo jestli přepnout router Vodafone na ipv6 Ale to asi žádný význam mít nebude

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • -
  • Vodafon station
  • Karlovy Vary
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do TP-Linku se dostaneš přes jeho NOVOU IP adresu ve vnitřní síti, kterou mu přidělí router od VF. Pokud ji nemůžeš zjistit, pak použít nějakou appku do mobilu, která to ukáže, např. WiFiman od Ubiquiti (je bez reklam), v případě Androidu zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubnt.usurvey&hl=cs&gl=US
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super děkuju všem za rady a sorry že furt otravuju nic se nezměnilo možná se zlepšila rychlost ale ping zůstal stále stejný s velkýma  skokama a kolisanim

@Adolf.Shitler poslední otázka omlouvám se že furt otravuju pomůžu vydrž zavolám na Vodafone a změním z ipv4 na ipv6 a na tp link routru nastavim šiřku kanalu na 120 MHZ? Dekuju 

6B896F13-5BA8-4C35-A4EB-214BFB1A2131.png

Upraveno uživatelem Ewtis
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • -
  • Vodafon station
  • Karlovy Vary
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě změna IPv nic neřeší, tady bude zakopaný pes v tom bezdrátu. Jen tak pro info jsem si udělal test taky a po UTP kabelu byl Ping 12,55 / Jitter 1,70 a přes WiFi v mobilu (Samsung) pak Ping 26,49 / Jitter 4,24 Jenom podotýkám, že někdy je paradoxně lepší mít menší šířku pásma u WiFi v Access Pointu, než to dávat na max. co se dá. Ale to už si musí každý zkusit sám, jak se bude AP a zařízení chovat.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník xbeda

Udělal jsem několik testů s COD mobile.

Aktualizace se stahují z CDN Limelight, u mě např. rozsah 178.79.242.*, který je routovaný přes NIX do Frankfurtu =  prakticky ideální spojení

Hořší je to s vlastními servery COD. Připojení mi šlo na IP z rozsahů 49.51.52.*, 43.130.19.*, 49.51.181.*  které patří Tencent cloud computing

Vypadá to že většinu serverů mají v USA a odpodídá tomu také latence cca 150-170ms.

= z hlediska VF je připojení opravdu v pořádku, podobná latence je i přes jiné CZ ISP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...