Přejít na obsah

Jít či nejít do digi?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

2 petja:

 

1. pokud si chci nechat od Karnevalu TV i Internet tak stejně musím mít nabídku Komplet. To se předpokládám digitalizací nezměnilo, tj. varianta Standard+nějaká "balíčková" volba asi nepřichází do úvahy, že?

 

Dnes není internet podmíněn nějakou televizí, jsou možné všechny kombinace

TV/Internetu (dříve to nebylo možné, nešlo např. mini+internet)

 

2. Digitální varianta analogového kompletu se zove Extra a oproti stávajícímu Kompletu je o stovku dražší, jest tak? A za tuto cenu mi to přináší (tzv. zdarma) zapůjčený STB přes který bych mohl sledovat některé kanály (z těch co mám v analogu, ale ne všechny) v digikvalitě, že?

asi tak, navíc tam máš nové programy sportovní/přírodní/historie/hudba, etc....+ti navíc zůstane analogový Komplet!

3. Ale přinese mi něco ta digikvalita? Jde o to, že jsem viděl "digi" jen v podání UPC a na takový Discovery od UPC se skoro nedá dívat jak je to kostkovaný. Platí tedy u Karnevalu, že kvalita obrazu a zvuku je ještě lepší než jeho vlastní analog? Co třeba zmíněné Discovery anebo AXN?

 

kvalita je výborná, lze poznat i na 55cm bedně!. U Karnevalu je menší komprese

 

4. Pokud bych se plácl přes kapsu a šel třeba do Supreme, v jakým zvuku budu mít filmy na HBO - je to v DD? Dabing nebo originální znění s titulky (vím že tohlenezávisí na Karnevalu ale Vás kdo HBO máte se ptám jaká je praxe)? A co ten proklamovaný 16:9 formát - vysílá se v tom opravdu něco?

 

Co jsem zkoušel, lze přepínat zvuk (dabing/původní) a nejsem si jistej, zda šlo zapnout titulky / titulky z teletextu - u některých programů lze u HBO nevim....

DD zatím u ZDF v některých pořadech

 

5. Nevíte, zda ta "akční nabídka" na Supreme platí i pro stávajícího klienta jež má ale "jen" Komplet? A vztahuje se to i na Brno - obecně hledně dostupnosti v Brně se tu šíří dost protichůdné zprávy...

 

akční nabídky Supreme běží i pro stávající klienty, tz 5/10měsícu sleva 20% a tato akce je "snad" do 16??.5.2006

 

 

Obchoďák z Brna 606-477477

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
2 petja:

 

4. Pokud bych se plácl přes kapsu a šel třeba do Supreme, v jakým zvuku budu mít filmy na HBO - je to v DD? Dabing nebo originální znění s titulky (vím že tohlenezávisí na Karnevalu ale Vás kdo HBO máte se ptám jaká je praxe)? A co ten proklamovaný 16:9 formát - vysílá se v tom opravdu něco?

Plnohodnotne (nativni) 16:9 je obcas na CT1 a CT2, a u nekterych poradu z baliku ZDF..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

ahoj

tak nastal cas vyletet od nasich do sveho, takze resim otazku kabelovky. Jelikoz jsem z Mostu a byt mam tam, takze karneval. Pritelkyne se v tom nevyzna, tak bude jenom platit ucty :lol: Ja budu jeste nejaky patek na studijich v Pze a uzivat si dvb-t, v Moste se vyskytuju jen o vikendech. Od karnevalu bude i internet takze hledam televizni nabidku.

Zaklad je analog Mini, na Komplet je holcina i ja zvykla od rodicu, ale asi to neprojde nasim rozpoctem (jeste proberem slevy). No a kdyz uz mam platit minimalne Mini (186,-) tak zas takovej rozdil to neni ,proti zakladni nabidce dvb-c (ktera ma navic i analog Mini) (299,-) bez ohledu na slevu. takze myslite ze za minimalne 299,- dostanu dobry produkt?

 

 

btw: rozvod v novem byte je resen docela nestastne, zasuvka je docela daleko od chodby, a je tam docela dost dlouhej koax...a ten pokracuje a poikracuje ..... se divim, vsude kdyz delali novy rozvody tak to hazeli co nejblize dverim. Kvalitu signalu z rozvodu nezname :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

tak nastal cas vyletet od nasich do sveho, takze resim otazku kabelovky. Jelikoz jsem z Mostu a byt mam tam, takze karneval. Pritelkyne se v tom nevyzna, tak bude jenom platit ucty :lol: Ja budu jeste nejaky patek na studijich v Pze a uzivat si dvb-t, v Moste se vyskytuju jen o vikendech. Od karnevalu bude i internet takze hledam televizni nabidku.

Zaklad je analog Mini, na Komplet je holcina i ja zvykla od rodicu, ale asi to neprojde nasim rozpoctem (jeste proberem slevy). No a kdyz uz mam platit minimalne Mini (186,-) tak zas takovej rozdil to neni ,proti zakladni nabidce dvb-c (ktera ma navic i analog Mini) (299,-) bez ohledu na slevu. takze myslite ze za minimalne 299,- dostanu dobry produkt?

 

 

btw: rozvod v novem byte je resen docela nestastne, zasuvka je docela daleko od chodby, a je tam docela dost dlouhej koax...a ten pokracuje a poikracuje ..... se divim, vsude kdyz delali novy rozvody tak to hazeli co nejblize dverim. Kvalitu signalu z rozvodu nezname :-/

 

Co se týče produktu jako kvality přenášenýho obrazu, tak si myslim, že by jsi s tim neměl mít problém. Pokud budeš mít ten STB zapojenej napřímo od zásuvky a nebudeš tam k tomu mít zapojenej žádnej DVD přehrávač nebo Videjko, tak je úplně jedno jak dlouhej koax ti povede ze zásuvky do tuneru. A signál ze zásuvky nemusí bejt moc silnej.

 

Když budeš mít trochu šrěstí (třeba jako jí) tak budeš mít pohodovej signál a díky tomu to pofachá i s DiViDičkem a videem připojeným k tomu. Takže pohodička. 8)

 

No a co se týče produktu, jakožto programový nabídky, tak je to takovej ten základek s něčim málo navíc, ale zase za ty prachy to neni špatný. Navíc když si objednáš ten digitál jakožto novej klioš, nebo si to budeš navyšovat z MINI tak máš možnost podepsat smlouvu na 12 měsíců závaznou a dostaneš za ten závazek na 10 měsíců slevu tušim asi ?25%?, takže tě to vyjde za Standard 239,- měsíčně. S porovnáním s MINI je to jen 53,- kč rozdíl a máš to v digitálu a navíc ňákej ten prográmek(samozřejmě když vypneš STB tak máš MINI analog. spuštěnou). Pak si taky, když už ušetříš na tom poplatku, můžeš dobrat nějakej ten balíček nebo jako já jsem si chytře přiobjednal HBO a HBO2 za 99,- kč měsíčně vč. DPH a máš to za tyhle prachy na celej rok. Takže si teď jedu na na DIGOŠE S HBO za 338,- měsíčnš a nemám od toho zapojení žádnej problémek...Vyjma jednoho ale to až potom.

 

Co jediný mi trochu vadilo tak jsem si musel počkat na to než ke mě dojel technik s tim tunerem -trvalo to asi 15 dní a byl jsem trochu natočenejj, že mi to nezapojil, ale když jsem se tam s tim trochu patlal :P tak se mi to povedlo popropojovat a cajk.

 

----Chtěl bych se akorát zeptat, občas mi běží na nějakejch programech zvuk v originále i v dabingu a nějak to vždycky přepnu ale nevim jak takže mě to trochu trhá žíli....Nemá někdo podobnou zkušenost??----

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[ ----Chtěl bych se akorát zeptat, občas mi běží na nějakejch programech zvuk v originále i v dabingu a nějak to vždycky přepnu ale nevim jak takže mě to trochu trhá žíli....Nemá někdo podobnou zkušenost??----

Na DO je tlačítko reproduktoru s otazníkem - tím se dostaneš do volby zvukových doprovodů. Pak stisknutím tlačítka doprava nebo doleva vybereš zvukovou stopu českou nebo originál :-)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

lidičky, jak to je s přístrojem, to můžu zapojit několik televizí, nebo 1 přístroj=1televize???? moc tomu nějak nerozumím, díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...