Přejít na obsah

Změna IP


Návštěvník Rosykk

Doporučené příspěvky

Návštěvník Rosykk

Dobrý den,

bohužel se mi stala nepříjemnost ohledně coinbase (viz obrázek) a nelze se přihlásit se stávající IP adresou. Googlil jsem tento problém a nejsem jediný. Řešení je údajně VPN nebo změna IP adresy. Vzhledem k tomu že se jedná o připojování k online peněženkám nechci to řešit přes nějaké třetí strany (tak nějak funguje VPN ? ), proto bych rád změnil přímo IP adresu.

Bohužel mi nejde změnit MAC adresa na síťové kartě v PC. Je tu i jiné řešení mého problému? Můžu si třeba zaplatit změnu IP adresy nebo něco podobného?

Předem děkuji za rady 🙂

coin.thumb.png.f6028d31078f489a6a9705219895ec59.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlob se že tak říkám, ale chceš s něčím pomoct a nejsi schopen si vyplnit ani profil, ze kterého by jsme aspoň částečně usoudili zda je to možné nebo ne.

Takže aspoň napiš jaký jaký máš tarif a jaký máš typ modemu.

A rovnou říkám, že operátor ti IP adresu na požádání nezmění, změnu dosáhneš akorát změnou hardwaru na tvé straně.

Jinak spíš doporučuji používat Coinbase Pro, na klasickém Coinbase tě akorát ojebou o peníze na různých poplatcích a přitom účet mají společný.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...