Přejít na obsah

Jak a kdy platit ???


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Trochu trapnej dotaz asi ... mam karneval od konce dubna, prisel technik, zapojil kabel, nechal si podepsat smlouvu a zmizel ...

 

V papirech co mi nechal jsem nenasel zadne informace o tom kdy a jak platit ... pouze jsem si nechal ve smlouve zaskrtnout, ze budu platit prevodem z uctu.

 

Na webu karnevalu jsem rovnez k tomuto nenasel zadne info ...

 

Tedy se chci zeptat ... kdy a na jaky ucet s jakymi parametry bych mel poslat penize ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak tohle je klasickej problem. Blby je to, ze se to ani nedozvis. Maji vypocetni system takovej, ze jim pokazdy hodi jiny cislo. Takze i kdyz zavolas na infolinku a sam popatras, kolik vlastne mas platit, tak ti tam i pri vsi dobry vuli stejne reknou blby cislo. Moje zkusenost je takova, ze mi rekli 3x (!!!!) jinou cifru a ve finale to dokonali tak, ze mi ostrihli z duvodu preplatku (!!!!!!). Poslal jsem vic a sup, odfrkli mi to a jeste v patek. Pak mas celej vikend na premejsleni a hledani jinyho providera...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nechci byt neurvaly, ale neni lepsi se na tohle zeptat na infolince? Tam ti reknou zaplatte na ucet XY do (např.) 15 dne v mesici a je to. IMHO otazka 2 minut. Nemusis pak zakladat dalsi zbytecnej thread.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni mi jasny, proc nemuzou jako kazda jina firma zasilat mesicni vyuctovani, klidne elektronicky. Jediny co z nich dostanete je nejaky papir s vypisem plateb, ale pravidelne posilani proste nelze. Problem je v tom, mesicne ruzne prikupuju data, nekdy 5, nekdy 10GB, nekdy vic a proste nevim kolik kdy zaplatit. Oni si to zauctuji podle sveho, takze ja mam treba datove obdobi 21-20 ale zaplaceny to musi byt uz do 15 v mesici. Pri obednani datoveho balicku se pise , ze to bude zauctovano v dalsim zuctovacim obdobi, ovsem naokujou si to tak nejak chaoticky. Volat tam kazdy mesic kolik mam teda platit odmitam a na inkaso kaslu, buhvi, kolik by si strhavali. Myslim, ze tohle by mohlo zajimat prislusne urady, jelikoz i u stankare dostanete doklad, zakolik a zaco jste zaplatili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano,pouze pokud ma ICO, jinak beznemu koncovemu uzivateli nic posilat nebudou, to mi prijde jako dobry namet pro prislusne urady, uvidime, jak se k tomu vyjadri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Presne tak !!

jsou to nehorazne kurvy !!

priobjednal jsem si data kolem 20!! (uctovaci obdobi mam do 15) ,je tam napsano ze se to uctuje v dalsi zuctovacim obdobi ale oni mi jeste v ten samy mesic poslali dopis s tim ze dluzim 450 Kc.

Tak jsem se nasral poslal jsem jim doporuceny dopis a do dneska mi neprisla odpoved !

Sere me jejich chovani,jejich zpoplatnena infolinka na ktere necham majland (jeste kvuli jejich chyb !!)...

Poridim pevnou linku a snad budu mit klid.

i to vyjebane FUPko a predrazene prikoupeni dat..

Bluetone myslim ani Fupko nema a jeste nejmin dalsi dve spolecnosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...