August 6, 20214 yr Toto pobaví, neplatí a ještě se vzteká. A k tomu ten zástup "právníků z lidu", co mají ve všem jasno a vždy dobře poradí 😄 https://i.imgur.com/Gfkj7bT.jpeg - - - - -
August 6, 20214 yr Drsný. Já netvrdím, že se nestane, že bse člověk dostane do fin potíží (zvláště v této době), ale tak to začnu řešit, ne? Stačí zavolat nebo jít na prodejnu a splátka se jednoduše posune bez pokut a nevím co ještě. Basic Basic+ - - Brno
August 6, 20214 yr Ono to teď VF má asi hodně rezervy. Mám ve svém okolí několik lidí, kteří se s VF nejsou schopni dohodnout na věcech okolo vyúčtování. A to jsou všichni platiči a aktivně řešící lidé. Na lince jim pokaždé ohledně jednoho problému řeknou jiné informace, na něčem se dohodnou, jednají podle dohodnutého postupu a za měsíc je problém zpět. Z toho by se jeden zvencnul. Platím účet za sebe a mám na sebe čerstvě psaný internet a další služby u rodičů, kteří už tyhle věci nedávají. Tak se jen tiše modlím, aby nedošlo k nějakému přešlapu ze strany VF. Určitě z toho vyplývá - o problém se starat je ta méně bolestivá varianta. Premium - Základní Vodafone Station KrPole
August 6, 20214 yr Author Na platby je nejlepší inkaso z účtu a pak se člověk nemusí starat vůbec o nic. Nanejvýš si překontrolovat, jestli výše částky na Vyúčtování souhlasí s částkou strženou z účtu (když má někdo nutkání to kontrolovat). - - - - -
August 6, 20214 yr Uplne 100% to inkaso neni. Asi pred 10ti lety mi zacaly od VF chodit SMS ze jsem nezaplatil, pritom mam inkaso a na uctu bylo dost penez. Navic jsem mel tehdy zpoplatneno volani na infolinku, misto toho jsem mel podrobny vypis volani a sms zdarma. Volal jsema a na infolince mi rekli ze nechapou proc se to nestahlo, ze ani nevidi chybu kvuli nedostatecne vysi. Zaplatil jsem rucne. To se mi pak opakovalo jeste 2x a jeste jsem zadal o slevu za volani na infolinku, kdyz jsem problem nezpusobil. Super 500 Mb/s - - Compal CH7465 černý Ostrava - Zábřeh
August 6, 20214 yr Author Stát se může cokoliv, ale pokud je problém u poskytovatele, tak mě jakožto zákazníka to nezajímá v tom směru, že bych byl v pozici dlužníka. Horší by bylo, kdyby platbu zamítla moje banka, ovšem to se zatím nikdy nestalo. - - - - -
August 20, 20214 yr Podle reakcí si lidi spíše stěžují na nedokonalost Vodafone. Co si budeme namlouvat. Chyb v systémech VF, mobilní aplikaci, Vodafone TV je více než dost.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.