Přejít na obsah

Zapojení TV pro zprovoznění tarifu TV Start


Návštěvník NechciSeRegistorvat

Doporučené příspěvky

Návštěvník NechciSeRegistorvat

Dobrý den, prosím o pomoc jak si mám zapojit TV pro zprovoznění tarifu TV Start.

Co jsem hledal tak mám dle tohoto (https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/televize/tv-start/) návodu zásuvku typu 3.

Viz. snímek:

spacer.png

A na televizi (LG 65UM7450PLA) mám následující konektory:

spacer.png

 

Chápu správně že mám propojit konektor vpravo na 1. obrázku s tím co mám na televizi ANTENNA/CABLE IN ? 

Který k tomu potřebuju prosím kabel? Dokázal by mi někdo odkázat na alze/czc konkrétní kabel 10m?

 

Děkuji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano kabel se zapojuje do IEC konektoru, na televizoru ten vpravo, šroubovací F konektor vlevo slouží pro připojení satelitní antény.

Zásuvka UPC má ale také šroubovací F konektor, takže budeš muset ke kabelu ještě koupit redukci F-IEC, případně si kabel nechat vyrobit ve tvém městě asd na míru u nějaké specializované anténní prodejny, protože při vzdálenosti 10m už bych dost hleděl na kvalitu stínění, na což se u Alzy nedá příliš spolehnout.

Eventuálně si můžeš objednat návštěvu technika Vodafonu který ti ho udělá na míru a připojí.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, NechciSeRegistorvat napsal:

Dobrý den, prosím o pomoc jak si mám zapojit TV pro zprovoznění tarifu TV Start.

Co jsem hledal tak mám dle tohoto (https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/televize/tv-start/) návodu zásuvku typu 3.

Viz. snímek:

spacer.png

A na televizi (LG 65UM7450PLA) mám následující konektory:

spacer.png

 

Chápu správně že mám propojit konektor vpravo na 1. obrázku s tím co mám na televizi ANTENNA/CABLE IN ? 

Který k tomu potřebuju prosím kabel? Dokázal by mi někdo odkázat na alze/czc konkrétní kabel 10m?

 

Děkuji

 

Připrav se ale na to, že kvalita kanálů s výjimkou ČT je opravdu katastrofální. Raději zvol klasické dvb-t 2 kde máš v HD Primu a i ostatní mají lepší rozlišení i když SD. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DVB-T2 bych volil akorát v případě, kdy odborná firma napřed změří signál a já budu vědět, na čem jsem. Jinak je to sázka do loterie, kdy signál velmi často vykazuje chybovost díky SFN, povětrnostním podmínkám apod. Jinak Prima v DVB-T2 je v 1280x720, což je takové HD-neHD, není to plné HD 1920x1080. A Nova je už pouze v 960x540. Takže žádná sláva a spíš se orientovat na DVB-C, resp. DVB-S2 a ne si kazit zrak nějaký matlanicemi jenom proto, aby člověk ušetřil pár korun měsíčně.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník NechciSeRegistorvat

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...