Přejít na obsah

Nová dostupnost, nové balíčky, nové ceny


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Jedná se momentálně ale pouze o testovaní, tedy komerční provoz bude následovat až po této fázi, můžu jen říci, že už se to blíží :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fabiak

Volal jsem znovu a technik donese STB ve středu, takže to tak nějak byl chaos u operátora..

 

 

z toho platí ponaučení, nevěř prvnímu operátorovi na kterýho narazíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Gorm

Jak tak koukam na novy balicky tak me zaujal balicek "Moje TV" (vyber vlastnich 6 programu). Zaradoval sem se ze konecne Karneval udelal neco poradne a ja nebudu muset platit za programy ktery nesleduju, ALE radost trvala nez sem se podival na ceny. Za 6 programu ktery si muzu vybrat ze 3 balicku chcou 200Kc kdyz vsechny 3 balicky (asi 20 programu) stoji 230Kc. Co to je za kravinu? Jaky ma takovej vyber smysl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mlok

No ale i přes ten šílený poměr cen už je to pro mě na hranici objednání. Těch 6 programů mi z těch 20 akorát stačí. Být rozdíl o chloupek větší, řekněmě 50 a více, tak už beru raději těch 6. Při 30 beru ještě stále všechny 3 balíčky.

Časem možná nabídnou něco trošku použitelnějšího, ale je to aspoň krok správným směrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...