Přejít na obsah

Nová dostupnost, nové balíčky, nové ceny


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

K tomu tvému "přetrasování". Prakticky skoro všechny TV kanály jsou streamovany z jiné lokality v které snad tuším DVB-T není, v tomhle nechci kecat.

 

V rámci možností je možné na hlavních stanicích v některých lokalitách, kde je DVB-C technologicky dostupné, přidávat do obsahu multiplexů i kanály z DVB-S v určité lokalite. Nevylučuji tedy fakt, že by šlo v rámci technických možností do nabídky zahrnout i "něco" z terestriálu, jenže také pochybuji o tom, že něco takového Karneval udělá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to BooTCZ: pokud ti to nechtějí vzít :roll: , zavolej, jsem ze Zahradníkové, klidně se stavím.

Obchoďák z Brna 606-477477

 

diky, tak uz to pry najednou jde, ale zase pro zmenu jsem prikupoval minuly mesic data a pry jsem je jeste nezaplatil, tak ze az budu mit vsem vporadku, tak mi to zridi......tohle fakt nechapu, proc nemuzou posilat mesicni vyuctovani, semtam priplatim nejaky data a oni si je zauctujou, kdy se jim hodi. Inkaso si zrizovat nebudu, buhvikolik by si strhli, maji tam v tech platbach a zauctovani nehoraznej hokej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já fakt nevím... na http://www.karneval.cz/kabelova-televiz ... kce=digitv maji v seznamu dostupností i Zlín (je sice jiným odstínem a menším písmem, ale je tam), proč to do toho seznamu cpou, když to údajně u nás ještě není?? To je takový problém tam udržovat pouze aktuální seznam míst aby člověk nemusel každý týden volat na infolinku?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já fakt nevím... na http://www.karneval.cz/kabelova-televiz ... kce=digitv maji v seznamu dostupností i Zlín (je sice jiným odstínem a menším písmem, ale je tam), proč to do toho seznamu cpou, když to údajně u nás ještě není?? To je takový problém tam udržovat pouze aktuální seznam míst aby člověk nemusel každý týden volat na infolinku?????

 

Zlín i Otrokovice jsou v komerčním provozu digiTV, klidně se obrať na moje číslo 606-477477

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...