Přejít na obsah

internet domů


Návštěvník Martin

Doporučené příspěvky

Návštěvník PPK
Problem tam neni zadny, Karneval jen hazi bobek na zakazniky a tohle nedovoli (navic na to nemaji sluzbu, takze to nemaji ani jak uctovat)

Me to pripada spis jako inspirace u zlutyho moru, ten k adsl vnucuje jeste pausal za hlasovy sluzby :evil: Nejlepsi je na webu Karnevalu tenhle kec

Nabídka MINI = zdarma po úhradě účastnického poplatku

Ja si nemuzu pomoct ale ten ucastnickej poplatek na 100% v cene internetu maj zahrnutej :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídka mini zdarma po zaplacení účastnického poplatku je právní klička, aby nebylo zřejmé, že platíš za celoplošně šířené tv.

Nemožnost nabídky mini společně s internetem je technického rázu (filtry), myslím, že to již řeší.

P.S. Je zábavné číst některé příspěvky "zasvěcenců". Ale není to jenom zde, koukněte třeba sem: http://www.parabola.cz/r-art.php?id=1092209662 , hlavně na reakce čtenářů. přesně to potvrzuje moji teorii, že 90% psaného na netu je balast lidí, kteří mají potřebu se vyjádřit ke všemu, čemu nerozumí. Čus :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník happy
Nabídka mini zdarma po zaplacení účastnického poplatku je právní klička, aby nebylo zřejmé, že platíš za celoplošně šířené tv.

Nemožnost nabídky mini společně s internetem je technického rázu (filtry), myslím, že to již řeší.

P.S. Je zábavné číst některé příspěvky "zasvěcenců". Ale není to jenom zde, koukněte třeba sem: http://www.parabola.cz/r-art.php?id=1092209662 , hlavně na reakce čtenářů. přesně to potvrzuje moji teorii, že 90% psaného na netu je balast lidí, kteří mají potřebu se vyjádřit ke všemu, čemu nerozumí. Čus :shock:

 

No tak to vidis, me tvrdil vyse uvedene Ale u Karnevalu, kdy prava ruka nevi co dela leva, to je uplne normalni. Po tom, co mi tvrdili, ze u nas v dome nebude internet a ze tu ani nemaji kabely (a pritom mame vecny bremeno ve smlouvach na tesmedii), a to nekolikrat po sobe - mailem, telefonicky, osobne (a to maji sidlo zhruba 500 m od naseho baraku), mi po mesici vyrazil dech jejich prodejce s tim, ze nam proda internet od Karnevalu :) A do tydne to bylo zavedeno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Snad" jsem odborník na tuto problematiku. Myslím, že největší chybou bylo zrušení kontaktních center v místě provozování Karnevalu. Od té doby jsou značně odtrženi od reality. Jak cenovou politikou (cenu určuje sídlo v Praze), tak možnostmi sítě v daný okamžik.

V Praze se žije jinak, než u nás na venkově, takže cena je trochu out (a tomu odpovídá i růst antén na STA). A odtržením servisních organizací od kontakt centra ztratil Karneval čidlo zraku. navíc průzkumem u mých kamarádů jsem zjistil, že vysokorychlostní internet za tyto peníze vesměs nechtějí. Např já mám 256k linku bezdrátem za 360,- a jsem plně spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
navíc průzkumem u mých kamarádů jsem zjistil, že vysokorychlostní internet za tyto peníze vesměs nechtějí. Např já mám 256k linku bezdrátem za 360,- a jsem plně spokojen.

Osobne tu taktez neznam nikoho kdo by od nich internet mel, nebo si ho za tu cenu hodlal poridit, tu 256 muzu jen tise zavidet :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to vidis, me tvrdil vyse uvedene Ale u Karnevalu, kdy prava ruka nevi co dela leva, to je uplne normalni. Po tom, co mi tvrdili, ze u nas v dome nebude internet a ze tu ani nemaji kabely (a pritom mame vecny bremeno ve smlouvach na tesmedii), a to nekolikrat po sobe - mailem, telefonicky, osobne (a to maji sidlo zhruba 500 m od naseho baraku), mi po mesici vyrazil dech jejich prodejce s tim, ze nam proda internet od Karnevalu :) A do tydne to bylo zavedeno...

Presne, nechapu, jak v te firme muzou mit takovej bordel. K cemu mi je net, kdyz k nemu nemam podporu ? Prestane mi to fungovat a oni reknou, ze JIM to jede a ze "to mam asi rozbity..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, že dohledové centrum vidí až na kabelový modem. Z toho celkem logicky plyne, že pokud Ti to nejede a oni Tě vidí, tak je chybka u Tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to se stava dost casto, ze mi vytuhne router a pak lidi doma nadavaj, ze jim nejde net... este ze existuje vzdalena sprava a nemusim odchazet od pc, abych udelal reset :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...