Přejít na obsah

internet domů


Návštěvník Martin

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni!!!

Chci si zavést domů internet, pravděpodobně Karneval, ale nevím, jestli si musím pořídit i kabelovou televizi. Dále bych chtěl vědět, jestli má vůbec Karneval rychlost 128 a jestli to není s omezením dat,nebo času - chci 24h. A ještě cenu, ta je rozhodující.

 

Děkuji za všechny rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci se podivat na webove stranky Karnevalu, tam to vsechno najdes. http://www.karneval.cz

myslim ze je zbytecny to tady nejak rozepisovat.

Hlavne se tam podivej jestli je jejich internet dostupny v lokalite kde bydlis (Online objednavka).

Internet od Karnevalu muzes mit i bez programove nabidky kabelove TV.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Jo a mimoto - Online objednavka neni vzdy na 100% spolehliva, spis bych si to pak jeste overil na 844 115 116.

 

Myslím že nejsou vůbec spolehliví, pokud budeš chtít oboje (kabel i inet) musíš současně honit 2 bejky, protože jeden neví o druhém. Mě pořád nechtěli připojit inet protože jsem neměl udělanou zásuvku a ti co dělaj jen televizi si řekli "aha inetrnet, tak to ať si zapojí pražáci"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Ahoj všichni!!!

Chci si zavést domů internet, pravděpodobně Karneval, ale nevím, jestli si musím pořídit i kabelovou televizi. Dále bych chtěl vědět, jestli má vůbec Karneval rychlost 128 a jestli to není s omezením dat,nebo času - chci 24h. A ještě cenu, ta je rozhodující.

 

Děkuji za všechny rady

No ty seš vtipnej :-)) To jako ses teď rozhodl, že zavedeš internet...pravděpodobně karneval . A jseš si tím jistej? co když je to UPC? nebo nějaká místní kabelovka? To jako si myslíš že někam zavoláš a přijde borec s kabelem a připojí tě? Porozhlídni se na netu po diskusních fórech a zjistíš, že někteří lidi čekají na internet od kabelovky třeba taky 4 roky (a to celou tu dobu mají kabelovku domů přivedenou a celou tu dobu slýchávají sliby, že už příští rok se bude internet zavádět). Jo jo vtipálku, napřed si zjisti, jestli ti do baráku vede přípojka kabelovky, pak případně které kabelovky a pak se k nim podívej na web a zjisti si, jestli vůbec v tvé lokalitě budou zavádět net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Porozhlídni se na netu po diskusních fórech a zjistíš, že někteří lidi čekají na internet od kabelovky třeba taky 4 roky (a to celou tu dobu mají kabelovku domů přivedenou a celou tu dobu slýchávají sliby, že už příští rok se bude internet zavádět)

Ty umis cist myslenky na dalku ? ;-) Presne tohle je (byl) muj pripad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, když si pořídím internet od Karnevalu a nebudu mít zájem o nabídku Komplet, tak nemůžu mít za účastnický poplatek ČT1, ČT2, Nova a Prima?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Mě by zajímalo, když si pořídím internet od Karnevalu a nebudu mít zájem o nabídku Komplet, tak nemůžu mít za účastnický poplatek ČT1, ČT2, Nova a Prima?

Podle infolinky ne :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, když si pořídím internet od Karnevalu a nebudu mít zájem o nabídku Komplet, tak nemůžu mít za účastnický poplatek ČT1, ČT2, Nova a Prima

Bohuzel to je to tak a nechapu proc :evil:

Je tam snad nejakej technickej problem (filtry) :?:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel to je to tak a nechapu proc :evil:

Je tam snad nejakej technickej problem (filtry) :?:

 

Problem tam neni zadny, Karneval jen hazi bobek na zakazniky a tohle nedovoli (navic na to nemaji sluzbu, takze to nemaji ani jak uctovat) - tohle mi sdelil technik, kdyz mi bezelstne oznamil, ze mi prece meli rict, ze mi nepujde TV pres STA. Jsem myslel, ze ho prizabiju. Takze ted tu honim TV na kus dratu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...