Přejít na obsah

HD Mediabox


Návštěvník Zdenek21

Doporučené příspěvky

Návštěvník palmar1

Dobrý den, 

odešel mi starý KAON s nahráváním a chtěl jsem ho tedy vyměnit za HD mediabox a možností Horizon GO. Ve čtvrtek 19.3. technik přivezl krabici, zapojil jsem kabely podle návodu, potvrdil Česká republika, settopbox mi řekl, že se aktualizuje, napsal Write flash, restartoval se a po chvíli "Čekejte" zmizel signál do TV, na displei svítí bílé "on". Se supportem UPC jsme to asi 40 minut řešili, radil a já zkoušel diagnostický factory reset, MINFS reset... nic nepomohlo. Výrok zněl "Vadný HD mediabox"  a dnes jsem jej s technikem vyměnil za nový, čistě zabalený... Nainstaloval podle návodu, zapnul anténu, HDMI, napájení... a historka se opakovala, signál zmizel, svítí "on". V obou případedch jsem zkoušel radu ze stránek UPC (staré dobré vystoupit nastoupit Bila Gatese) - chvíle "Čekejte prosím"... a tma.

Nějak se mi nechce věřit, že by dva kusy po sobě byly vadné...možná trochu podezření na aktualizaci.  Nenapadá něco někoho? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník palmar1

Chcete říct, že nějaké HD je iluze?  A k těm kouzlům stejně nedojde, protože televize scart NEMÁ...

Upraveno uživatelem palmar1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na HD Media Box

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...