Přejít na obsah

TT-Connect CT-3650 CI + UPC modul + Win10 nastavení


Návštěvník poustevnk

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Až úspěšně  naladíš a vložíš CAM, můžeš být opět zklamaný. Jedním z důvodů může být dynamická knihovna TbsCIapi.dll. Existuje v mnoha nepřehledných a zmatečných mutacích a její poslední verze jsou s některými programy DVBV nefunkční. Poslední funkční verzi  mohu poskytnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník poustevnk

Tak to před koncem skenování vyhodilo error, že prý €20 jinak si mám trhnout.

Do jakéhože adresáře mám dát ty ini soubory a tu dll knihovnu?

predkoncem.png

Upraveno uživatelem poustevnk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Velmi se obávám, že lépe už bylo a oněch €20 budeš muset investovat, pokud chceš využívat všech možností. Různé klony DVBVieveru dodávané s hardwarem (TTViewer, TBSViewer, atd) a i jiné zaváděcí  programy jsou v současné době podobně omezené. Pokud máš možnost platit kartou, obdržíš licenční klíč(e) obratem....

Program DVB Viewer Pro je stále udržovaný a aktualizovaný, zaplacením licence získáš přístup do členské databáze prográmlů a utilit, například analyzátor streamu TransEdit, který je vhodný především k rychlému prohledání sítě, doplněk  Recording Service, který běží jako služba na pozadí (nezatěžuje CPU), od placené verze Media Server se liší minimálně, kromě plánování nahrávek umožňuje např. i streamování obsahu, za další poplatek získáš i rozšíření DVBV pro HbbTV, které je v posledních verzích DVBV už celkem použitelné...

Já používám DVBViewer Pro (resp. DVBViewer GE) jako jediný multimediální přehrávač ve Windows

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník poustevnk

Nějaké zvláštní možnosti nechci. Stačí mi jen zapnout telku na pozadí k práci. Nic jiného nepotřebuji. Možná nahrát občas nějaký ten zajímavý pořad. Navíc je to jen dočasné řešení, takže mi to za ty peníze nestojí. Demo Vieweru, které ani neumožní naladit kanály je podvod. Nezajímá mě software, ten mi je jedno, i to kolik má funkcí je mi jedno, jde mi čistě jen o naladění kanálů které mám předplacené u UPC a spuštění v PC. Stačí mi to v čemkoliv.

Otázka zní jednoduše, jak zprovoznit TV v pc pomocí TT-connect CT-3650 CI? Ovladače nainstalované mám, software co je k tomu dodávaný mám, ten je neomezený. Určitě by měly jít programy naladit i v něm. :-)

Stále nevím jak pracovat s ini souborama a dll knih***ou, kam to nahrát.

DVB Viewer mi dal tuhle hlášku: Nevíte co znamená?

error.png

Upraveno uživatelem poustevnk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Ini soubory prohlížíš a případně edituješ v Poznámkovém bloku, ale v podstatě by Tě jako běžného uživatele tuneru nemusely vůbec zajímat. Program TTviewer by měl nabídnout podobnou volbu pro ladění, jako demo DVBV. Já jsem ji nenašel a program už vyhodil.

Složka Transponders, která obsahuje zmiňované ini soubory, se nachází jednak v programové složce DVBViewer, jednak ve složce CMUV, viz výše. TTV by měl nabídnout výběr ini souboru pro ladění v jednom z obou adresářů, musíš hledat a zkoušet.  Výše přiložené ini soubory můžeš vložit do těchto složek, pro větší přehlednost lze nepotřebné soubory smazat...

Asi prakticky stejný prográmek s názvem TBSViever (i jiné, stejně funkčně omezené) lze stáhnout odtud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník poustevnk

Děkuji za to vysvětlení i za ty další tipy na software. Teď pofrčím do práce a večer se na to podívám a napíšu jak se mi bude dařit. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než platit 20€, tak bych to raději píchnul do NASu/ARM SoC/PC s Linuxem.

Onen tuner mám, ale bohužel používám to pod Linuxem.

Nainstalovat tvheadend/emby a první část budete mít za sebou.
Pak si do PC jen nainstalujete Kodi případně v prohlížeči zadáte IP adresu serveru, kde máte Emby.
Připojíte se k tvheadend a můžete sledovat a nahrávat jak se Vám líbí:-)

Případně je možné použít DVBLogic, ale to bude taky placené.

Každopádně TT-viewer by Vám měl fungovat, ale obávám se, že nejspíše nemáte codec a bez něj to nejde. Avšak s ním nemam žádnou zkušenost, ale mam tady k dispozici email ze supportu TechnoTrendu jak rozběhnout TT-viewer pod Windows 10 / případně by měl řešit problém, kde by měli být vidět jakési noty ( k tomu bohužel již nemam více informací)

"

We would recommend the ffdshow Codes in the 32-bit version. You could download them here:

https://sourceforge.net/projects/ffdshow-tryout/files/latest/download?source=files

 

You can follow all the presetting’s and confirm everything. At the end of the installation, you have to open the video configuration. Please activate the MPEG2 Decoder, this is needed to playback the standard programs. Click on “deactivated” at the right side of MPEG2 and choose “libavcodec”.

Beschreibung: cid:image001.jpg@01D11179.94B3EE70

Please check the checkbox “deinterlacing”, then confirm and OK.

 

Open the TT-Viewer, right-hand click into the picture frame, open the “options” and select “decoder”. Please select the now available “ffdshow-Decoder” at least for “MPEG2 and H.264”. Please close the TT-Viewer and open it again. Everything should work now.
"

Upraveno uživatelem Pepe
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím má smysl zatěžovat někoho kdo má malé zkušenosti s PC nějakými ini soubory?

 podle mého názoru je zbytečné aby investoval peníze dalšího softwaru podobnou službu by měl udělat i dodávaný software, pokud mám vše správně zapojené a nainstalováno Měl by dodávaný software bez problémů fungovat naladit všechny kanály a přehrávat je, nějaký ini soubor běžného uživatele vůbec nemusí zajímat.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...