Přejít na obsah

Horizon GO


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

S celou tou službou Horizon Go se může jít UPC vycpat. Mám to nainstalované na třech zařízeních a je to jen sázka do loterie. Někdy to běží bezvadně (např včera), a jindy, spíše většinou to jen ukáže hlášku "video nelze přehrát, odezva serveru je příliš dlouhá". Takže to oslavování této služby je pro mne totéž, jako když se pan premiér chvástá svými úspěchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A evidentne jeste trva. Zkouseno ve 2 ruznych lokalitach u dvou ruznych poskytovatelu internetu, kde to drive bez problemu fungovalo. Kdyz k tomu jeste pripoctu uz vice nez 2 tydny nefunkcni zpetne shlednuti doma na settopboxu (chyba Vodo33), tak jsem pekne nasranej.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Rovněž nemohu spustit jakýkoli program (zkoušeno s Firefoxem,Operou se Silverlight) jak z telefonu,tak notebooku (penzion ve Znojmě,signál wifi silný). :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel i já se musím (nerad) připojit do řady nespokojených klientů....

Kolem desátého t.m. jsem se telefonicky dotazoval proč je rozhozený zvuk, při zpětném zhlédnutí. Chlapík, co jsem s ním mluvil, mi vysvětlil, že je to prostě špatný záznam a to se může stát. Opravit to nejde. Choval se velmi profesionálně a s jeho omluvou jsme hovor ukončili.

Nyní je opět problém a nejenom u mne. Kdy se UPC dostane k tomu, že bude zodpovědně reagovat na nefunkčnost (podle reakcí tady na fóru), dlouhodobou nefunkčnost svých služeb?

Mrzí mne to. Milé UPC co už konečně uděláš, aby služba HORIZON GO správně a trvale fungovala?

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Firestone

Taky s touto službou bojuji. Přijde mně jako hodně nedotažená :( Nebývají ty výpadky nějak často? Co jsem to párkrát zkoušel, tak stabilita nic moc. A mým ISP to nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník archenemy

Funguje nekomu streamovani na chromecast? donedavna vse jelo bez problemu, nyni se mi nabidka v programu pro odeslani na chromecast vubec nezobrazuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...