Přejít na obsah

Fw Samsung


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Na webu Samsungu je dostupná aktualizace T-HKMDEAUC 1490.3, pro USB. Na síti zatím nic... Na rozdíl od všech předchozích je tahle aktualizace zábavná, zcela náhodně znepřístupnila celou řadu stanic. Naštěstí, než jsem se odhodlal k nějaké neuvážené akci, televizor přijal obnovovací signál a vše se srovnalo do obvyklých mezí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od té doby, co Samsung zaříznul: http://www.zatznotfunny.com/wp-content/ ... 80x341.jpg

tak už moc neaktualizuji. Jednou se jim povedlo, aby se televize vypínala 3 minuty :-D

 

Vždy jsem měl za to, že aktualizace na bedně přinesou jen to dobré, ale zvykl jsem si, což o to.

Downgrade firmwaru nebyl možný, což mě mrzí a ani když jsem psal na podporu, jediná rada byla odnést to do servisu.

 

Mohli opravit třeba přehrávání filmů s titulky (vždy bylo potřebné mít titulky externě) ve formátu .srt.

 

Nyní už to přehrávám vše přes Odroid C2 / PC

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na webu Samsungu je dostupná aktualizace T-HKMDEAUC 1490.3, pro USB. Na síti zatím nic... Na rozdíl od všech předchozích je tahle aktualizace zábavná, zcela náhodně znepřístupnila celou řadu stanic. Naštěstí, než jsem se odhodlal k nějaké neuvážené akci, televizor přijal obnovovací signál a vše se srovnalo do obvyklých mezí...

nainstalováno bez problému. Normálně dekódováno všechno hned. Ne jak píšeš ty.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Prakticky sleduju živě jen CT24, zájmové pořady ze záznamu, takže nemám zažité ani Menu, ani některá tlačítka na DO.

Bloudil jsem v Menu, hledaje CI rozhraní a jiné nabídky, takže až za cca 10 až 20 minut trvalo, než se obnovilo nastavení předplaceného tarifu. Jaký je cyklus vysílání obnovovacího signálu netuším, ale desítky minut to asi budou...

Na DO, na tlačítko EXTRA, nevím, zda nově (???), mi vnutili cosi souvisejícího s Xichtoknihou :bom:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...