Přejít na obsah

Trhání obrazu u kanálů ČT


tomus

Doporučené příspěvky

Tak zatimco problem s trhanim obrazu v 16:9 se zda byl v Brne vyresen,

objevil se dalsi jeste horsi, na kanale CT2 se uz asi treti den trha cely obraz u vsech poradu vysilanych ve formatu 4:3, mam pocit jako by se vysilalo misto 25 snimku/s snad jen pouhych 12/s, prakticky se na to neda vubec koukat :x

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatimco problem s trhanim obrazu v 16:9 se zda byl v Brne vyresen,

objevil se dalsi jeste horsi, na kanale CT2 se uz asi treti den trha cely obraz u vsech poradu vysilanych ve formatu 4:3, mam pocit jako by se vysilalo misto 25 snimku/s snad jen pouhych 12/s, prakticky se na to neda vubec koukat :x

 

no je to strašný.. tady v ULu to taky dělá.. už jsem jim to volal na ten jejich záznamník...

Ale možná si to někde poslechne až za tejden :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z diskuze na strankach www.digizone.cz:

 

Datum: 26. 12. 23:57 Nový

Vložil: TH (neregistrovaný)

Titulek: Trhaný obraz - co s tím?

 

Dobrý den,

dneska jsem zprovoznil příjem digitálního vysílámí televize. Set-top-box: Force 320T - CO, anténa: pokojová, propojovací kabel:scart, lokalita: centrum Brna. Výsledek: trhaný obraz - skoro k nekoukání. Umíte mi někdo poradit? Nebo "porucha není na vašem přijímači?". Díky. TH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuji, že Karneval by měl jiné přijímače na ČT1 a ČT2. Spíše to budou nějaké profi přijímače, které jsou citlivější na nějaké chybné nastavení MPEGu, než primitivní domácí "plechovky". Podle informace, kterou jsem dostal z ČT, to prý mohla být nějaká chyba v sekvenci GOP. Takže by to potvrzovalo, že šlo spíše o problém na straně ČT. Uvidíme co bude dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Od vcerejsiho dne se objevil opet stejny problem, nejprve se trhal obraz na kanale CT2, okolo 20:30 hodiny to prestalo a zacal se pro zmenu trhat kanal CT1 a zavada pretrvava doted, opet to blbne u rozlisseni 4:3, u 16:9 je obraz OK, ale zase blbne zvuk, u mluveneho slova to clovek nepostrehne, ale kdyz hraje hudba tak to vypada jako by hrala falesne.

 

Prosim udelejte s tim neco :!:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Geeker
Od vcerejsiho dne se objevil opet stejny problem, nejprve se trhal obraz na kanale CT2, okolo 20:30 hodiny to prestalo a zacal se pro zmenu trhat kanal CT1 a zavada pretrvava doted, opet to blbne u rozlisseni 4:3, u 16:9 je obraz OK, ale zase blbne zvuk, u mluveneho slova to clovek nepostrehne, ale kdyz hraje hudba tak to vypada jako by hrala falesne.

 

Prosim udelejte s tim neco :!:

 

No to pozoruju uz asi treti den. Bylo to i v dobe olympiady na CT4 SPORT ale to jsem prikladal prave satelitu ktery byl hodne vytizeny. ted to same zacalo delat i na CT2 jak rika TOMUS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...