Přejít na obsah

Zmizí z nabídek českých operátorů i televize Plus


Pavel m

Doporučené příspěvky

Velcí hráči jako UPC nebo O2 Czech Republic jsou v souvislosti s vyjádřením ohledně případného vyřazení programů opatrní.

Slovenská televizní skupina JOJ dále tlačí na vyřazení svých programů z nabídek českých operátorů. Po jejím hlavním kanálu, tedy samotné TV JOJ, by nyní měly z nabídek tuzemských hráčů zmizet i tematické klony Plus a Wau. Vyplývá to z informací, které má k dispozici web Digitální rádio. Vyřazení stanic už například oficiálně potvrdil chomutovský IP operátor Grape SC. 

 

 

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/ ... a--1700445

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na co UPC čeká?Snad si nemyslí,že se na to někdo v ČR dívá.

Programy skupiny JOJ i Markízy jsou stejně nesledovatelné....

Ušetřený prostor ať zaplní HD verzí současných SD programů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velcí hráči jako UPC nebo O2 Czech Republic jsou v souvislosti s vyjádřením ohledně případného vyřazení programů opatrní.

Slovenská televizní skupina JOJ dále tlačí na vyřazení svých programů z nabídek českých operátorů. Po jejím hlavním kanálu, tedy samotné TV JOJ, by nyní měly z nabídek tuzemských hráčů zmizet i tematické klony Plus a Wau. Vyplsportovní kanývá to z informací, které má k dispozici web Digitální rádio. Vyřazení stanic už například oficiálně potvrdil chomutovský IP operátor Grape SC. 

 

 

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/ ... a--1700445

 

Tvoje starosti a Babišovy peníze bych chtěl mít. Pokud mi UPC nevyřadí sportovní kanály ČT sport HD, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Nova Sport 2 HD, Eurosport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Eurosport 2 HD,Sport1 HD, Sport1 HD, Sport2 HD, Sport2 HD, Sport5, Sport5Arena Sport 1 HD Arena Sport 1 HDArena Sport 2 Arena Sport 2Extreme Sports Extreme SportsGolf Channel HD Golf Channel HD

tak to jsem v klidu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kedze mas tie programy dvakrat, tak to mozes byt v dvojnasobnom klude. :D

 

2x je mám pro jistotu kdyby třeba na jednom z nich byly třeba horší barvy nebo blbý komentátor :lol:

 

A pro čvančaru jenom tolik, někdo má holt rád vzrušení u telenovel a někdo u sportu, toť vše :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, jeden by řval kvůli sportu, jiný kvůli dokumentu, další kvůli dechovce. A mně by se třeba nelíbilo, kdyby z nabídky UPC zmizely všechny slovenské kanály, jak tady někdo UPC radil. Slovenštinu mám ráda. Jasně, jsou tam i "hovadiny" (jako i na dalších x stanicích), ale občas i něco zajímavého a je fajn mít možnost si to pustit - aspoň v té "international" verzi. I když mi teda vadí, že JOJ Cinema dabuje v češtině.

Jo, a mimochodem - telenovely se tam nikde nedávají. :-)

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
A na co UPC čeká?Snad si nemyslí,že se na to někdo v ČR dívá.

Programy skupiny JOJ i Markízy jsou stejně nesledovatelné....

Ušetřený prostor ať zaplní HD verzí současných SD programů.

 

Hold,plebs ma hlavu v smutku,ze pride o svoje farmy a podobne "chutovky" s ich jednoduchymi protagonistami spolu s reklamami prerusovanymi reprízami repriz.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...