Přejít na obsah

HD kanály v DVB-C


Návštěvník u3totu

Doporučené příspěvky

Návštěvník u3totu

Zdravím,

přes Vánoce jsem si na TV, která chytá DVB-C (bez vloženého modulu a tedy i karty), naladil v HD kanály ČT, Novy, Primy, Barrandova. Takže jsme se dívali například na Prima Cool HD, Nova Cinema HD apod. Dnes jsme zapnuli TV a tyto HD programy jsou kódované.... V SD jedou.

Má to nějakou souvislost například s kanály Filmbox, protože ty by se dnes také měly vypnout z té vánoční akce? Filmbox kanály nám samozřejmě bez modulu nehrály vůbec.

 

Chci se tedy spíše zeptat, jestli někdo víte, zda to bylo jen tak, nebo se to zase vrátí zpět apod.?

Děkuju!

Aleš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník u3totu

Děkuju, ale ne, ne, ne.

Vždy hrála v HD i Prima a Barrandov, hrají stále i nyní.

Hrály přes Vánoce nejen HD, ale i různé SD kanály, např. slovenská Dvojka, teď již opět nehrají.

Navíc by to byla celorepubliková technická závada, mám stejné info i z jiných měst, co se kryla přesně s promo akcí Filmbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník u3totu

hpfunny: Moc, moc děkuju.

 

Trošku nechápu, proč Prima v HD běží, ale Nova ne. Ale dokážu s touto nevědomostí žít. :)

Ještě jednou díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník u3totu

Jojo, tak to řeším přepnutím televize na DVB-T (je k tomu naštěstí jedno tlačítko), tam mám naladěné jen Prima Max, Óčko Expres, Polar a Slovácko. To jsou kanály, co jedou na DVB-T, ale ne na DVB-C. Prima Max je sice jen SD, ale stěžovat si na to, když před pár lety jsem ještě koukal na zrnění a duchy v TV, mi přijde už docela moc. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Nova HD, Prima HD a další komerční stanice v HD volně prostě nebudou, protože UPC za ně musí platit a není důvod, aby je někdo dostával jen tak. Když je chceš, tak si připlať a budeš je mít, v tom problém není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník u3totu

fat01:

Ano, děkuji. Jak jsem psal, ale pan YABAKA to nějak nepobral. :)

Ačkoliv to ne vždy sedí. Třeba u Spektrum HD také není "$", ale samozřejmě mi nehraje, a u ČT : D HD / ČT art HD zase tento symbol je, jenže v HD mi normálně hraje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...