Přejít na obsah

Tak konecne prijedou ...


Návštěvník Click

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Abych pravdu rekl, tak mi to v tu chvili bylo docela jedno, kde modem bude, protoze jsem chtel co nejrychlejc na net :-)

 

pokud to uděláš odborně tak budiž Ti přáno,pokud ne,tak se Ti začnou ztrácet pakety nebo začne modem/signál vypadávat.V lepším případě jen Tobě,v horším i ostatním.Stačí oficiálně zažádat o přemístění zásuvky,když už musíš mít vše u zadku.Takhle můžeš mít zbytečný tahanice.....S pozdravem Miloš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Abych pravdu rekl, tak mi to v tu chvili bylo docela jedno, kde modem bude, protoze jsem chtel co nejrychlejc na net :-)

 

pokud to uděláš odborně tak budiž Ti přáno,pokud ne,tak se Ti začnou ztrácet pakety nebo začne modem/signál vypadávat.V lepším případě jen Tobě,v horším i ostatním.Stačí oficiálně zažádat o přemístění zásuvky,když už musíš mít vše u zadku.Takhle můžeš mít zbytečný tahanice.....S pozdravem Miloš :)

 

No sice teď bohužel kabelovej Internet nemám, ale k jinak bych to řešil jako Gum. Přece si nebudu nechat vrtat v pokoji, když můžu natáhnout pár metrů koaxu. Když by net běžel hůř no tak to budu řešit jinak. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne jsem to byl nucenej dat ten metr od zasuvky...jakmile odjel, tak jsem vzal vrtacku a zasuvku si o jiz zminenych 10 metru posunul...hlavne, ze je tam metr od zasuvky :-P

Ja jsem to udelal stejne jak pise Gum, mel jsem tv zasuvku v prizemi domu a v prvnim patre jsem chtel poslouchat krome tv i radia co maji na kablu a nechtelo se me nahoru tahat dalsi koax, tak jsem tu jejich zasuvku posunul az do prvniho patra. Ale protoze mam dole taky televizi a nechtelo se me tahat koax pro tv zase dolu, tak jsem do prizemi pred tu jejich zasuvku hodil jeste tzv. prubeznou zasuvku pro televizi. Technikovy co me pak zapojoval internet se to sice moc nelibilo, ale vsechno vcetne netu funguje bez problemu. :lol:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja jsem to udelal stejne jak pise Gum, mel jsem tv zasuvku v prizemi domu a v prvnim patre jsem chtel poslouchat krome tv i radia co maji na kablu a nechtelo se me nahoru tahat dalsi koax, tak jsem tu jejich zasuvku posunul az do prvniho patra. Ale protoze mam dole taky televizi a nechtelo se me tahat koax pro tv zase dolu, tak jsem do prizemi pred tu jejich zasuvku hodil jeste tzv. prubeznou zasuvku pro televizi. Technikovy co me pak zapojoval internet se to sice moc nelibilo, ale vsechno vcetne netu funguje bez problemu. :lol:

Myslim, ze to s tim jednim metrem zas tak horky nebude...ale to by jsme se dostali zase na zacatek diskuse :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh no ono je to stejne jedno,gde si udelas tu zasuvku ( at uz sam, bo s technikem ) a pokad ti ten modem nevybouchne, taxe to nigdo nigdy nedovi..Hm ja sem mel na technika asi stesti, dalo se s nim mluvit pomerne rozumne...Co se nema delat mi rekl s poznamkou, ze to tak horky nebude a nebylo a neni.. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jste opravdu borci. Akorát si nemyslete, že to nikdy nikdo nezjistí. Když si před zásuvkou /případně za ní/ uděláte nějaký prasárny - což průběžná zásuvka je, tak je jenom otázka času kdy od vás půjde do sítě rušení. A to se dá samozřejmě dohledat odkud jde. A potom z vás rozhodně nebude nikdo nadšenej. Nehledě na to, zásahy do sítě před zásuvkou nejsou dovolený a je to braný jako neoprávněný zásah do telekomunikační sítě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledě na to, zásahy do sítě před zásuvkou nejsou dovolený a je to braný jako neoprávněný zásah do telekomunikační sítě.

Tak si tu zasuvku posunu a hrabat budu az za ni ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...