Přejít na obsah

ČT24 HD, ČT:D HD / ČT art HD v UPC


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak, teď se dívám na ČT 1 HD a běží tam pražské vysílání. Přepnu na SD a tam také Praha. Jediné, kde regiony zůstaly, je ČT 1 v analogu. Takže jsme zpět tam, kde jsme byli před pár lety, kdy regiony bylo možné sledovat jen v analogu. To se zase UPC něco povedlo.

 

Edit: Tak na ČT 1 SD nakonec regiony naskočili, ale ze začátku tam nebyly. Tak nevím, co s tím vyvádějí.

 

No mi v poledne na ČT 1 HD běžela Praha, nyní se dívám na ČT 1 HD a i SD a je tam Ostrava, že by zase něco změnili?

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

No, mě pořád běží na HD verzi Praha, Brno jen na SD verzi. Ale vzhledem k tomu, že ze začátku nebylo ani tam, tak asi mám i tohle považovat za zázrak, myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník xsc

Nějak se to stále nepovedlo pořádně. EPG jde v tomto muxu o hodinu pozdě. Na ČT2HD není teletext, ačkoliv na ostatních programech je.

5HD programů v jednom muxu pouze s 64QAM mi přijde trochu moc, to zas byla kvalita nahrazena kvantitou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tak jsem se teď díval na reprízy Událostí v regionech na ČT 24 HD a nestačil jsem se divit. Zatímco ostravské byli v HD, brněnské jenom v SD. Nešokovalo mě to, že v roce 2016 už ostravské studio ČT zvládá vyrobit zpravodajství v HD, ale naopak to, že to nezvládají v Brně. Přitom v Brně teď postavili za 350 milionů zbrusu novou budovu a člověk by tak logicky čekal, že tam bude moderní technika, které už HD dávno problémy dělat nebude. Ale asi tam prostě jenom převezli tu starou techniku z Typosu, aby ušetřili :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...