Přejít na obsah

ČT24 HD, ČT:D HD / ČT art HD v UPC


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník hlavsar
Vždyť to říkám furt, že Samsungy jsou šmejdy. Já na LG nemám žádný problém. Takže ano, vyměnit televizi a rozhodně už příště nekupovat šmejd od Samsungu :D

 

Koukam, ze asi mame kazdy jine vnimani toho, co je ironie a nadsazka. Kazdopadne to neni smajlik umisteny na konec vety!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli je Samsung tak hroznej, myslím že uměj pěkný kousky samozřejmě že za pár korun nemůžeš čekat moc, já jsem na Sony, ale než bych si koupil LG tak to radši budu koukat do kamen.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar
nevím jestli je Samsung tak hroznej, myslím že uměj pěkný kousky samozřejmě že za pár korun nemůžeš čekat moc, já jsem na Sony, ale než bych si koupil LG tak to radši budu koukat do kamen.........

 

Kamarad ma novou Sonku s Androidem a co by dal za kamna! Takze si opravdu clovek nevybere....

 

Ja mam ctyrletyho Samsunga s CA modulem a zvuk je ok.

 

Jinak se snazim byt neustale priraven na odchod TV do vecnych lovist a stale studuji nabidku LCD v obchodech. A bez ironie a nadsazky nevim, co bych ted koupil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to beru taky jako srandu, Sony android přesto že jsem na Sony tak jsem to za 2 dny vrátil a to byla za 25litrů ,hrůza ani mi to nepřipomínej..... :puker::puker::puker: jinak s tebou souhlasím taky bych nevěděl co koupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 3 Samsungy a zvuk se seká jen u J6282 s CA. Asi chybka u tv model 2015. Ale týká se jen ČT HD, u ostatních HD programů je zvuk správně.

 

Možná TV nestíhá nebo není plně kompatibilní? U těch ČT je zvuk 448kbps, kdežto u většiny ostatních HD stanic jen 384kbps...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13
já to beru taky jako srandu, Sony android přesto že jsem na Sony tak jsem to za 2 dny vrátil a to byla za 25litrů ,hrůza ani mi to nepřipomínej..... :puker::puker::puker: jinak s tebou souhlasím taky bych nevěděl co koupit

 

Sony TV s androidom mam uz viac ako pol roka a nemam s nou najmensi problem. Teda obraz nie je uplne taky, ako som zvyknuty z plazmy, ale v ramci LCD moznosti je to O.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

No, přechod z plazmy na LCD je bohužel vždy o kompromisech. Já bych asi počkal na větší rozšíření OLED TV, kterým se bohužel stále ještě většina výrobců brání. Plazmy bohužel skončily poněkud předčasně, v době, kdy za ně ještě není kvalitativně přijatelná náhrada. Tou mohou být právě až OLED.

 

Ale z jiného soudku. Dokáže mi někdo vysvětlit, proč je na kanálech ČT 1, 2 a D/Art HD ještě MPEG zvuk, shodný s tím, co je v DD? V roce 2016 to u HD kanálu považuji přece jenom za poněkud zbytečné plýtvání místem. Nevím, jak moc by odstranění této stopy zlepšilo zde diskutovanou kvalitu obrazu, ale troufnu si říct, že nějaké zlepšení by snad poznat nylo. A možná by také stálo za zvážení, vysílat originální zvuk jenom tehdy, kdy je opravdu využíván, jako to dělá ORF, nemusí tam být neustále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...