Přejít na obsah

Tiskova zprava Karnevalu


tomus

Doporučené příspěvky

Toto jsou dve urcujici veliciny v tomto oboru. Cena/Vykon. Ostatni jsou jen keci. Jako ze budou socani na internet lidem priplacet. Nejvic kecu maj lidi co si nasosaji vse v praci obaly si vytisknou na podnikove laserce a doma pak jen prispivaji do fora stupidnima kecama o emajlech a webu z firemniho notebooku. Mas rychlej internet/mas vse, nekecej a stahuj! Howg!

/*Pop@y-dodavatel virtualni reality/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PPK :

Ono by ho vice lidi poslechlo.... kdyby existovala pro ty lidi lepsi nabidka.....

Lepší nabídka opravdu existuje... Už jsem to tu někde na fóru psal. Po Praze funguje BDTel, je to neomezený GARANTOVANÝ ADSL na optice 6/2 za 700 s DPH + 100 Kč kredit na volání. Plánujou i televizi, volání mají v některých případech poloviční co u telecomunistů. Jediná nevýhoda je ta, že je to jenom v Praze, ale i tak se to týká dost lidí.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Slamb :

Nema cenu srovnavat neco co funguje v jednom meste s Karnevalem.... kdyby tu moznost meli vsichni, tak ver, ze by Karneval nemel najednou zadny zakazniky :) Pro me je treba ta informace bezvyznamna :) A ne vsude se da najit i neco lepsiho. Taky zalezi samozrejme na tom co zakaznik chce a co vlastne ne.... je treba fakt ze ty novy unlimited tarify od CTc pro lidi s velkym trafficem urcite atraktivni sou (ale opet : tam kde neni nic jinyho....), ale nekdo nema potrebu mit prenosy tak vysoky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako obcan Ceske republiky s urcitymi zkusenostmi jsem citlivy na velkohuba prohlaseni tohoto typu. Kdyz se podivam na stranky BDTelu, doctu se:

 

- jde o "telekomunikacni druzstvo" - ten, kdo se stane jeho clenem, tedy do jiste miry ruci svym majetkem za hospodareni druzstva

- "opticka paterni site" jsou popsany takto: "Projekt jet2net samozřejmě zajišťuje vysokorychlostní přístup do sítě internet pomocí bezrátové technologie 10,5 Ghz, 5,8 Ghz." Bez komentare. Ani nevedi, ze kmitocet se pise s velkym H :-)

- slidil jsem po jejich strankach, ale nikde jsem nenarazil na zadnou garanci rychlosti, jen poznamku o agregaci

- Zavady se resi takto (citace ze smlouvy): "Poskytovatel se zavazuje při odstranění vady vyvinout veškeré úsilí, aby vada byla odstraněnav nejkratším možném termínu a bez zbytečného odkladu". Tedy žádné termíny, žádné sankce...

- a tohle uz opravdu nepotrebuje komentar: "Účastník je povinen sám zajistit řešení problémů své vlastní místní telekomunikační a počítačové sítě." ... " Je-li dodavatelem přípojného okruhu třetí strana, se kterou uzavřel smlouvu přímo Účastník, Poskytovatel za trasu ke koncovému zařízení neodpovídá."

- cena za 2Mbps 399 Kc mesicne - ale pri uzavreni smlouvy na 2 roky! Kde v te dobe budou sluzby a ceny na otevrenem trhu?

 

Zaver: nevim, jak vy, ale ja teda preferuji Karneval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Taky se zacinam zamejslet o nahrazeni Karnevalu necim rozumnejsi, ale zatim nevim jestli to ma cenu (chci se stehovat), tak mozna jenom dobrovolne snizim tarif na nizsi, aby rodine az odtahnu, zustalo neco co jim bude stacit a nebudou muset zbytecne platiti neco co nevyuzijou.

 

Na druhou stranu jsem se koukal na Nextru, Bluetone a ja nevim koho, proste na neomezenej Telenor, pac kdybych to k tomu jeste nejak poresil s VOIP (ktery me u karnevalu taky zklamali, jak jsem se tesil na bezproblemovost diky RJ-11 na modemu) tak by to nakonec mozna taky vec resilo.

 

Ale treba ten slavnej NetBox nebo BDTel, oboje tu neni a asi jentak nebude a pritom ziju v lokalite, ktera ma potencialnich zakazniku dost a dost.

 

Takze proste bud Karneval (tarif dle vyberu) nebo zdrhnout na dslko od telenoru a k tomu nejakyho voip operatora, ale clovek si to musi spocitat a rozmyslet (zase dalsi smlouvy, vazby na 12 a kolik mesicu, vypovedni poplatky, instalacni poplatky - tohle vsechno od zmeny, byt k lepsimu, trochu odrazuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...