Přejít na obsah

TV Samsung a přejmenování stanic


Trabi

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám svojí první Smart TV Samsung s OS Tizen a mam CA modul. Zatim se v chytrych TV moc nevyznam, a tak se mi stalo, ze jak se prejmenovali nektere stranice (HBO3, Mnau TV), tak na TV mam porad stare nazvy. Nechce se mi vse preladovat, jde to nejak jinak, nebo staci preladit prislusny MUX? Diky za pomoc.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

V ramci muxu sa daju poskladat stanice priamo v TV,nie je to zlozite.V pripade,ze sa preladuje cely kanalovy raster,elegantne si ho vyskladam do 2 minut pomocou Samsung chanel eitor v PC.Mimochodom,HBO3 HD bezi este stale pod starym nazvom Comedy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mi se to stalo v polovině března, kdy jsem dal přeladit muxy s HBO 3 a Mnau TV, tak jsem v tom měl guláš, protože UPC změnilo nějak číslování (řazení) stanic. Plno naladěných stanic nebylo na původním místě, ale až úplně na konci.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

U mého Samsungu to funguje. Mohu si zvolit buď automatické ladění nebo manuální. Pokud se např.přejmenuje, nebo přidá nějaká TV stanice volím manuální ladění dle frekvenčního přehledu UPC a změní se mi pouze stanice v příslušném MUXu, ostatní zůstanou ne svém místě tak, jak je mám seřazené a zařazené do oblíbených. Nemám sice smart TV a pochybuji, že TV smart by to měla jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ahojte, tak jsem to uý udělal a funguje to, stačí dát Manuální ladění a skutečně se to přejmenovalo a stanice zůstaly tam, kde byly, hurááá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...