Přejít na obsah

neopravená závada v dohodnuté termínu!


Pavel m

Doporučené příspěvky

tak HD DVR Mediabox .Včera 24.4.2016 večer programy co mají Modulace QAM 64 po přepnutí na program například HBO HD po 20 minutách zamrznutí obrazu na 15 sekund, tenhle interval se občas mění nikdy je to 20 nikdy po 40 minutách. Buď zamrznutí obrazu nebo zvuku. Je zajímavý ,že program co má Modulaci QAM 256 funguje dobře .

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Nevoní, proto končím.

 

Koukám, ze ty máš potřebu se vyjádřit ke každému příspěvku i když nemáš co říct...

Mám potřebu se vyjadřovat k pitomostem, co tady někdo napíše. Teď to byl zrovna tvůj případ. Mimochodem říct už nemáš co leda ty sám, protože s UPC končíš. Nezbývá než popřát, aby sis to užil u jinýho providera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Je pravda, že UPC má hodně nedotažený svoje modemy a boxy.

 

Mám tc7200 a 2x denně mi to spadlo. Vyměnili mi modem (v záruce) a stejně to padalo, nehledě na to, že přes torrent jsi nemohl stahovat víc jak cca 50mbits, protože to začalo při více připojení zahazovat packety... Dal jsem si to do módu bridge (pc přímo do modemu) a koupil Mikrotik RB941-2nD-TC do druhého portu (kvůli wifi), jako bonus mám vpn a vše funguje na 100%.

 

To stejný s jejich settopboxem - je to krám, ale tady aspoň vidím pokroky v updatech.

 

Za 2 měsíce tu budu mít netbox, tak jestli mi daj lepší nabídku než upc, tak se s upc milerád rozloučím. Ale zatím tu lepší konkurenci nemáme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Netbox net dobrý, ale rychlost max. 100Mbps a ohledně TV radši pomlčet, protože i jejich fórum je popsaný samýma stížnostmi na KUKI (i když s boxem Arris VIP1113 už těch stížností ubývá, taky to Netboxu trvalo, než vychytal mouchy). Holt nic není ideálního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že UPC má hodně nedotažený svoje modemy a boxy.

Naprosto souhlasím!

Ten bridge je také řešením, ale můžete také zkusit vyměnit Technicolor za Compal, který umí více DS kanálů a měl by také umět více aktivních spojení a nemusel by zahazovat packety. Kolik každé zařízení umí, bohužel nevím, ale hodilo by se to vědět. OpenWRT tam není a v administraci se toho taky moc nedozvíme. :D

 

Jak cihla, tak kaon oboje hrůza. Uvidíme, jak na tom bude ten vylepšený, co dávají teď na Slovensku.

CA modul je prostě výhra. :lol:

Možnost nahrávat TV a pouštět kdekoliv jinde při využití dvb-c tuneru (v mém případě usb) další bonus.

Ještě bych uvítal Horizon GO pro Smart TV (nevím, jak to běží na Android TV ) a nebo raději pro XBMC, ale to by neměl být problém, protože Horizon UI je na něm postaveno.

 

Co mě štve je ten odpad - Silverlight v Horizon GO. Nemůžu se dočkat přechodu na HTML5 a TV archívu (od 1.5) :lol:

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netbox net dobrý, ale rychlost max. 100Mbps
před pár lety vyšla zpráva, že se chystá gigabit http://www.zive.cz/bleskovky/netbox-a-a ... fault.aspx

tak snad aspoň nově připojený domy ho mají :) ale je divný, že nikde v ceníku ani na internetu o něm žádná zmínka neni :?

takže warmane, dej vědět, jak to bude :P

 

Co mě štve je ten odpad - Silverlight v Horizon GO.
to je stejný jako u hbo go :puker:
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

YABAKA: na upc settopboxy jsou také samé stížnosti :) Mě 100/100 stačí, je to naopak pro mě lepší než 200/20 kvůli uploadu

 

Slamb: Slyšel jsem něco o tom, že do baráku maj natáhnutých 10gbit a switche zvládaj 1gbit s 10gbit na uplinku, co je na tom pravda nevím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...