Přejít na obsah

Skupina Markíza uzavrela významnú dohodu o šírení stanice Ma


Návštěvník notizia

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia

Skupina Markíza uzavrela významnú dohodu o šírení stanice Markíza International v Českej republike

 

Skupina Markíza zavŕšila rokovania s Asociáciou prevádzkovateľov káblových a satelitných televíznych sietí v Českej republike (APKT ČR) ohľadom Licenčnej zmluvy na šírenie programovej služby Markíza International. Informovala dnes o tom Markíza v tlačovej správe.

 

Referenčné znenie Licenčnej zmluvy budú mať k dispozícii všetci členovia APKT ČR a v nasledujúcich dňoch tieto samostatné právne subjekty pristúpia k jej podpisu. Prevádzkovatelia retransmisie tak legálnou cestou získajú atraktívnu stanicu z portfólia skupiny Markíza, plnú obľúbených programov s právami vysporiadanými pre územie Českej republiky.

 

“Som spokojný, že po obojstranne korektnom prístupe došlo k dohode o Licenčnej zmluve na šírenie programu Markíza International,” povedal Petr Bárta, podpredseda APKT ČR.

APKT ČR zastupuje 24 riadnych členov, ktorí dodávajú televíznu službu do takmer 160-tisíc domácností v celej Českej republike.

 

„Sme veľmi radi, že môžeme divákom v Českej republike priniesť to najlepšie zo Slovenska od Hornej Dolnej až po Cuky Luky. Markíza International predstavuje všetky farby televízie – humor, romantiku, napätie, reality šou, talentové programy, ale aj kvalitné spravodajstvo a publicistiku. Je to stanica skutočne pre celú rodinu,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

 

Markíza International vstúpila na český televízny trh od pondelka 1. februára 2016 ako medzinárodná verzia najsledovanejšej slovenskej stanice – TV Markíza. Programová ponuka stanice Markíza International je koncipovaná podobným spôsobom ako štruktúra TV Markíza, využívajúc všetky obľúbené programy z portfólia vlastnej tvorby, pri ktorých skupina Markíza disponuje právami na ich šírenie v zahraničí.

 

APKT ČR (jejich seznam zde) http://www.apkt.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
Nic, vždycky sem někdo plácne článek od konkurence v domnění, že to někoho dojme...

 

 

Večný rypáku bež si rýpat do toho co po tobě zůstane v záchodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Nebudu do tebe rýpat, stačí že to dělají ostatní ve všech diskuzích, kde se zjevíš (teda pokud nejseš zrovna na dovolený v tropech :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

YABAKA

 

Říkáš že nebudeš a stejně pořád rýpeš, prostě otřesný rypák a kdyby jsi ustavičně do někoho nerýpal, tak by jsi byl z toho totálně nemocný. To píšeš o sobě, že? Právě ty sám třeba na Parabole jsi co chvíla v tropech, co jsi již tam nasbíral citronů a dokonce aj banány, že? Já narozdíl od tebe mám jakou dobu pořád stejný nick a nezakládám nové a nové po aktivním sběru banánů. Pokud budeš na mou osobu opět rýpat i když píšeš že nebudeš, tak se vlastně usvědčíš jaký opravdu jsi.

 

S takovým českým rypákem Penanem z Čech se nenám opravdu zájem dohadovat. No holt přechytralý český pepíček co požral všechnu moudrost světa.

 

Opravdu jsem zvědav co z tebe zase vyleze za totální capinu a jak budeš zase vyrypovat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
YABAKA

 

Říkáš že nebudeš a stejně pořád rýpeš, prostě otřesný rypák a kdyby jsi ustavičně do někoho nerýpal, tak by jsi byl z toho totálně nemocný. To píšeš o sobě, že? Právě ty sám třeba na Parabole jsi co chvíla v tropech, co jsi již tam nasbíral citronů a dokonce aj banány, že? Já narozdíl od tebe mám jakou dobu pořád stejný nick a nezakládám nové a nové po aktivním sběru banánů. Pokud budeš na mou osobu opět rýpat i když píšeš že nebudeš, tak se vlastně usvědčíš jaký opravdu jsi.

 

S takovým českým rypákem Penanem z Čech se nenám opravdu zájem dohadovat. No holt přechytralý český pepíček co požral všechnu moudrost světa.

 

Opravdu jsem zvědav co z tebe zase vyleze za totální capinu a jak budeš zase vyrypovat!!!

Jakýsi capinový risposta tam má banán pravidelně, protože už ho mají všichni plný zuby. Kdopak to asi bude? Ani se nenamáhej s odpovědí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

YABAKA

 

Ty jsi evidentně opravdu na hlavičku, banán je totiž trvalý trest a ten jsem narozdíl od tebe nikdy neměl. Ještě jednou oodpovíš na mou osobu, tak se opravdu dojedu podívat jak vypadá takový totální trotl a zveřejním jeho fotografii.

 

Dej si pohov ustavičný rypáku aby tě náhodou netrefil šlak. To je naposledy co v tomto tématu reaguji ta tvé totální ťápání zemákovice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...