Přejít na obsah

Compal CH7465LG


Návštěvník redbull1711

Doporučené příspěvky

Zdravim chcel by som sa opytat ake mate skusenosti stym novym modemom COMPAL CH7465LG ...

Modem mam zapojeny vsetko ,ale svieti mi len kontrolka napajania ... sice ked ho resetujem svietia mi vsetky kontrolky wifi,internetu,telefonu ale po par minutach mi svieti uz len napajanie mate to podobne ? Vsetko ide ako mam len ma to zaujima.

-----------------------

Dnes nově zapojený modem CH7465LG a v uživatelské příručce je uvedeno, že aktivita kontrolek LED Wi-Fi a LED Internet během spuštění zařízení CH746 svítí nepřerušovaně zeleně, když je zařízení CH7465LG úspěšně zaregistrováno a připraveno na přístup k internetu, ale ve skutečnosti tomu tak není, protože tyto LED kontrolky nesvítí, svítí pouze kontrolka LED Napájení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenost, zda lze nějak přistoupit do konfigurace mimo to hrozné "user friendly" rozhraní? Rád bych změnil IP rozsah na nějaký jiný, nesnáším stupidní možnost 19.168.0.x.

Díky za Re.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrmatula

V bridge modu neodpovídá na ping. Nejsem si jistý, ale myslím, že dříve na ping odpovídal. Možná se to objevilo po nějakém updatu firmwaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník petrmatula

Je tu někdo, kdo používá Compal pouze jako modem v režimu bridge, a mohl by mi říct jestli jemu odpovída na ping? Mám tenhle modem asi měsíc a mám s ním problemy, packet loss atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrmatula

v bridge módu nefunguje fragmentace, takže např. z venku nedostanu odpověď na ping veřejné IP adresy, když je paket větší než hranice, kdy je už nutná fragmentace (1500bytes).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...