Přejít na obsah

Compal CH7465LG


Návštěvník redbull1711

Doporučené příspěvky

Návštěvník redbull1711

Zdravim chcel by som sa opytat ake mate skusenosti stym novym modemom COMPAL CH7465LG ...

Modem mam zapojeny vsetko ,ale svieti mi len kontrolka napajania ... sice ked ho resetujem svietia mi vsetky kontrolky wifi,internetu,telefonu ale po par minutach mi svieti uz len napajanie mate to podobne ? Vsetko ide ako mam len ma to zaujima.

2. by som chcel vediet ci vam pri merani rychlosti internetu dosiahnie rychlost vasho netu alebo prekroci, pretoze mam internet 150Mb/s a dava to tych 148Mb/s max. a idem priamo cez kabel nie wifi ... Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redbull1711

vsade je to cca rovnake 150 som ale este nemal ... ale na utorente som mal max tak 17,no vykyvy su tam hrozne pri stahovany z torrentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník engineer

tak teda neodporúčate vymeniť Cisco modem za Wifi router Compal? Pretože idem predlžovať zmluvu a dostal som túto vrámci kampane.

P.S.: dnes mám za modemom zapojený router TP-Link WDR3600, takže rovnako dvojpásmový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Na síti UPC není toto potřeba (po restartu pracuje s prvníma (dle tarifu počtem 1-3 u soho Více) MAC adresama co za MDM jsou v případe bridge mode ), navíc MDM UPC nemá WAN vstup tak jako normální routr tak že to postrádá opodstatnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...