Přejít na obsah

Vysílání v UHD a ve zvuku 5.1


Návštěvník Kortoucek

Doporučené příspěvky

Chápu, že to někdo chce i je to fajn to mít. Ale bazirovat na tom a označovat to jako must have funkci. Psal jsem to proto, že jestli to moc neschází nikomu v zahraničí, těžko kvůli CZ/SK budou upravovat celý desing kódu. Ale nechme se překvapit, třeba bude k všeobecné spokojenosti funkce přítomna.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale on nikdo neříkal, že pojede na platformě TiVo.

U Virgin sice jede na platformě TiVo, ale jen proto, že Virgin Media TiVo už několik let používá.

Mám info přímo od LG a Virginu, že box bude nasazen po celé Evropě. O software či middleware se ale nemluvilo. A o plošném nasazení platformy Tivo už vůbec ani slovo. V TiVo jede jen Virgin, celá skupina UPC Broadband používá Horizon.

Všechny UPC klienty zdraví

Petr Faistauer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba pro mě je řazení kanálů hlavní (možná jediný) důvod, proč jsem si nechal CA modul a nikdy bych si Horizon box nevzal. Pro mě je to naprosto zásadní věc, i když samozřejmě chápu, že existují i lidé, kterým nevadí předem definovaný seznam, ale pro mě je to něco nemyslitelnýho. Tak věřím, že ten novej STB už to bude umožňovat, to prostředí vypadá moc pěkně.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe bych bral začít u filmového balíčku. HBO1,2,3, cinemax 1,2. Na HBO mě celkem štve zvuková stopa. Na HBO1 většinou aspoň DD 5.1 je, ale ostatní vůbec nebo zřídka. Většinou DD 2.0. Podpora titulků HBO2,3 nic. Aspoň tedy přes CA modul. Neměl jsem možnost jet nikdy přes tu jejich TV rádoby krabici. Tak doufám, že mi CA modul vydrží co nejdéle. Tipuju, že prvnim programem v UHD bude ten jejich UPC infokanál :D . Cinemax sice koukám spíš zřídka, ale taky se dá najít něco zajímavého.

Výhledově si spíš myslím, že to pomalu spěje do IPTV což by mě ani moc konec konců nevadilo. Něco na způsob HBO GO kdy obraz je v celku obstojný. Třeba bude časem Horizon go jako APP do smart TV. Zejména myslím kvůli archivu i když ta nabídka není bůhví co, ale každá snaha se cení...

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...