Přejít na obsah

WI-FREE VYÝPADKY


Návštěvník DAVIDKREJZA

Doporučené příspěvky

Návštěvník warman

YABAKA:protože takovou dobu trvá ten mini výpadek ;) o počtu přípojných zařízení na wifree ano, ale ne o počtu celkem. Celkem se může na wifi připojit mnohem víc lidí, rozhodně víc jak 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Google Chrome při výpadcích a F5, píše: "DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET" a "ERR_NETWORK_CHANGED"

 

Před pár dny to bylo v pořádku. Teď se prostě dostane IP adresa, která vydrží 1 minutu. Výpadek a znova IP adresa na další minutu. FAIL. :thumbdown:

Přitom dostávám neustále tu stejnou adresu.

 

SoKe.png

PcUM.png

0J5v.png

 

Při výpadku to vypadá takhle: https://ctrlv.cz/shots/2015/11/12/f18B.png

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DAVIDKREJZA

PEPE: Tak to máme něco podobného, jak říkám pokud to takhle vypadává je tahle služba vlastně k ničemu a svým způsobem dělá špatnou reklamu UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Mně teda nic nevypadává, i když musím přiznat, že Wi-Free zas tak často nepoužívám. Každopádně je to ale služba zadarmo jako bonus, takže darovanýmu koni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím nemohu souhlasit, když se v tom budu doopravdy štourat. Majitel dostane zadarmo navíc 10/2. A když se nenajde žádnej "blbec", co bude využívat WiFree, tak to bude jenom navíc jenom pro něj. Bonus, jak ty říkáš. Jak říkám tohle je problém starý několik málo dní, jinak to také fungovalo normálně. A navíc je to služba, která je poskytována všem, co využívají internet od UPC.

 

Myslím si, že UPC ani o tomhle problému neví. Pokusím se, tam zavolat a sdělit to nějakému technikovi ať to předá. ;-)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Jo, na svoji WiFi si můžeš připojit kolik chceš. A tvoje neustálý problémy na moji hlavu :D

Předtím jsi mluvil že může být maximálně 5 zařízení na modemu ;) zrovna včera jsem měl doma (návštěva) 6 zařízení na tc7200 a vše jelo v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Operátorka se s takovým problémem nesetkala. Prý občas klienti hlasí problém s W10. A že soused může mít problémové zařízení.

Ptala se ještě pro jistotu kolegy. Ten už o daném problému věděl a předával ho.

Prý se jedná o rušení AP a že to nemohou nijak ovlivnit.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Jo, na svoji WiFi si můžeš připojit kolik chceš. A tvoje neustálý problémy na moji hlavu :D

Předtím jsi mluvil že může být maximálně 5 zařízení na modemu ;) zrovna včera jsem měl doma (návštěva) 6 zařízení na tc7200 a vše jelo v pohodě.

Nic takovýho jsem nepsal, nauč se číst. Uvedl jsem, a to mám z FB, že když je na routeru 5 zařízení, tak další už se nepřipojí. A celou dobu je řeč o Wi-Free.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Yabaka toto jsi napsal

Běžná věc. Stačí, aby se na danej router připojilo 5 zařízení a další už nelze. Přednost má pochopitelně zařízení přímo uživatele, pak až teprve Wi-Free.

Hlavně to poslední - přednost má pochopitelně zařízení přímo uživatele a pak až teprve wi-free ;)

 

Každopádně, 5 zařízení na wifree jsem doma ještě nezažil (max bylo jedno a to bylo to mje :D) a ty výpadky mám taky (co jsem aspoň nedávno zkoušel, abych se ujistil že to není chyba nějakého rušení) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...