Přejít na obsah

WI-FREE VYÝPADKY


Návštěvník DAVIDKREJZA

Doporučené příspěvky

Návštěvník DAVIDKREJZA

Hezký den, mám takový problém nebo spíš dotaz, technik mi připojí můj vlastní modem ve čtvrtek 12.11. Poté už dotaz nebude aktuální jen by mě zajímalo proč se tak děje. Takže...

 

Jelikož jsem se přestěhoval do jiného bydliště tak teď čekám na aktivování služeb v novém bydlišti >>> přijede technik a jen podepíšeme smlouvu o přestěhování modemu na jinou adresu + spustí signál aby mi šel do krabičky a zapojím si můj vlastní modem od UPC takže bude po výpadcích Wi-Free.

Tak jsem se připojil ke službě Wi-Free jenže mi co každých 30 - 45 sec napíše u ikonky wi-fi OMEZENO. Jen mě zajímá jestli je problém u mě nebo je to nějaké opatření od UPC. Signál je silný - 3 ze 4, takže tam bych problém neviděl, jen mě zajímá co by to mohlo způsobovat a napadají mě potom otázky k čemu je to tedy dobré když to neustále vypadává.

 

Jak jsem psal ve čtvrtek už si na Wi-Free ani nevzpomenu, jen mě to zajímá.

 

 

Hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, výpadky mam také u WiFree. Tam to napíše, že internet není právě k dispozici a nebo prostě vykřičník v systém trayi u sítě. Ale zase běhěm pár sekund to naběhne.

Je to tak asi za hodinku jednou,dvakrát.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Běžná věc. Stačí, aby se na danej router připojilo 5 zařízení a další už nelze. Přednost má pochopitelně zařízení přímo uživatele, pak až teprve Wi-Free.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
YABAKA:a to přesně vysvětluje to, že ti to na 3 sekundy vypadne. Člověk si pustí notebook a za 3 sekundy ho zase vypne ;)

Nemusí si pouštět NB, stačí mobil. Ten to obvykle dělá, např. při kontrole zpráv na FB. Ještě se musíš hodně učit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

YABAKA:Když se mobil připojí na wifi, tak to netrvá pár sekund a už vůbec nechápu, kde jsi vzal 5 zařízení, nezkoušel jsem to, ale bude to možná i víc jak 10 zařízení. Těch 5 zařízení můžeš mí naráz na wi-free přihlášených.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik zařízení lze připojit k UPC Wi-Free?

Pokud poskytujete přístup k Vašemu modemu, může se k němu v jeden okamžik připojit maximálně 5 zařízení.

 

Pokud se připojujete k Wi-Free, pak v rámci jedné registrace do Moje UPC, lze v daném okamžiku užívat Wi-Free současně na nejvýše pěti zařízeních.

 

http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/stav ... ik/wifree/

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
YABAKA:Když se mobil připojí na wifi, tak to netrvá pár sekund a už vůbec nechápu, kde jsi vzal 5 zařízení, nezkoušel jsem to, ale bude to možná i víc jak 10 zařízení. Těch 5 zařízení můžeš mí naráz na wi-free přihlášených.

A já zase nevím, kdes schrastil ty údajný 3 vteřiny. Jinak o počtu připojených zařízení se tady už psalo a jestli máš Facebook, tak si to tam najdeš i v jejich odpovědích klientům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...