Přejít na obsah

TV Guide


Návštěvník natalek

Doporučené příspěvky

Návštěvník natalek

Je to asi dní, co přestal korektně fungovat TV Guide (Průvodce TV). Je to funkce na LG TV, konkrétně model 42LA620S. Dříve bylo vidět bez problémů vše, tedy cca 120 kanálů dopředu na den nebo dva. Nyní to ukazuje aktuální program, maximálně následující...večerní od 20.00 ani náhodou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

EPG (TV Guide) UPC ve své síti vysílá na následujících 8 dnů, jak v DVB-C, tak i v DVB-T. Možnost zobrazení následujících programů závisí jen a jen na velikosti příslušné paměti televizoru, ne každý televizor má paměť dostatečně velkou pro zobrazení všech vysílaných dat.

EPG se zobrazuje (samozřejmě dle typu TV) ve dvou formách: 1. Aktuální a následující program a 2. všechny programy na 8 dnů...

Paměť konkrétního televizoru je schopna přijmou a zobrazit pouze omezené množství dat (dle výrobce, typu a ceny). Čím více stanic je na televizoru naladěno, tím méně následujích dnů programu se zobrazí.

 

Neladil - nepřidával jsi před zaregistrováním problému nějaké další stanice? Pro zajímavost zkus tv přepnout a ladit v DVB-T, tam je stanic podstatně méně, EPG by se mělo zobrazit na více dnů.

 

V každém případě, EPG je vysíláno na cca 8 následujících dnů, chyba je v Tvém televizoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že chyba je čistě v televizoru. Jsou dny kdy EPG funguje normálně a pak dny kdy je to naprostá katastrofa. Častokrát mi pomohlo, přepnout na ČT 1 - poté se většina EPG doplnila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmršené EPG (guide) se tu už řešilo, viz:http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=10&t=5189. V tomto vlákně jsem si stěžoval, že najednou jsem měl ze 7denního EPG pouze 3-4denní EPG. Nic nepomohlo, ani stížnosti u UPC. Pak mne napadlo vymazat všechny naladěné TV stanice, které nepoužívám a EPG je opět 7-8 denní. Z naladěných asi 130 stanic jsem si nechal 15 co používám, ostatní pryč. TV mám Samsung řady C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V
Možnost zobrazení následujících programů závisí jen a jen na velikosti příslušné paměti televizoru, ne každý televizor má paměť dostatečně velkou pro zobrazení všech vysílaných dat.
To mi připadá trochu podivné, když dnes mají televizory paměť v řádu stovek MB.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Ne všichni si kupují každý rok nový televizor... Samozřejmě předpokládám (doufám), že televizory vyrobené v roce 2014 a 2015 mají podstatně vyšší kapacitu příslušné paměti pro EPG. Bohužel výrobci a také recenzenti takové údaje nezveřejňují.

 

V každém případě, UPC vysílá program (EPG) na následujících 8 dnů. Pokud televizor zobrazuje EPG na méně než oněch 8 dnů, je to (velmi pravděpodobně) chyba příslušného televizoru. Tato má tvrzení lze celkem snadno ověřit, takže se je nesnažte zpochybňovat, viz třeba příspěvek iv výše, nebo např. Samsung D v DVB-T oproti DVB-C, nebo třeba postupné načítání EPG - u několika málo stanic v aktuálním muxu EPG na 8 dnů postupně s načítáním dalších stanic (a zaplněním kapacity příslušné paměti) klesá časový rozsah EPG až na pouhé 4-3 dny (Samsungy C, D, i jiní výrobci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možnost zobrazení následujících programů závisí jen a jen na velikosti příslušné paměti televizoru, ne každý televizor má paměť dostatečně velkou pro zobrazení všech vysílaných dat.
To mi připadá trochu podivné, když dnes mají televizory paměť v řádu stovek MB.

Celková paměť je jedna věc a paměť vyhrazena na EPG je věc druhá. Podobné jako u telefony s OS android, kdy je paměť telefonu např. 4GB, ale z toho je na aplikace vyhrazených jen 500MB.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...