Přejít na obsah

500mb/s UPC internet na Slovensko prichadza!!!


Návštěvník upcman

Doporučené příspěvky

Tak to sem teda zvědav, zda to ta slavná "cihla" zvládne..

Prý ne, málo kanálů. Ale neměl by to dávat ani ten Ubee co k tomu prý dávají. A pak mají asi chybu na stránkách. Píší tam "optický internet až do 300 Mb/s" tak teď nevím, kde je chyba. A přijde mi, že mít tarif 150 a pak až 500 je dost velký skok. Hlavně takový tarif nenabízí ani svým small business zákazníkům.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, skutečně nabízíte internetový tarif UPC Fiber Power 500 s rychlostí 500/50Mb/s? Na stránkách dále píšete všude o 300Mb/s rychlosti. Pokud ano, jaký modem k tomu dáváte? Jelikož uváděný modem Ubee EVW 3226 není technicky schopný takové rychlosti propouštět. Předem děkuji za info

 

od dnes mame v ponuke aj FP500 ale iba prevybrane mesta

internet FP500 je s instalaciou technika a neviem,aky typ modemu je k sluzbe.viac vam povedia na technickom oss. na telefon 02/59422 222

 

No na Slovensko kvůli tomu volat nebudu :-D

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Služba UPC FP500 je dostupná iba v mestách Bratislava, Žilina, Nové Zámky, Levice, Zvolen, Pezinok, Banská Bystrica, Košice, Bardejov, Rožňava

 

Pre dosiahnutie optimálnych rýchlostných parametrov je zriadenie služby UPC FP500 možné výlučne formou autorizovanej inštalácie.

 

Mne pracovnicka live chatu na web stranke upc.sk napisala ze pre kazdu instalaciu plati overenie technikom. To, ze si z Bratislavy, mas pripojku UPC a doteraz si mal FP100 neznamena na 100% ze ti pojde rychlost FP500. Musi to overit technik. Moj subjektivny nazor, je taky ze to zavisi od konektivity, ktoru v danej lokalite maju. Som zvedavy kolko zakaznikom tych 500mbit realne pojde, bez kolisania rychlosti. Ja ked som mal pred rokom FP50 v Kosiciach, mne to na kabli kolisalo od 18-40mbit permanentne, neviem si predstavit ako by mi malo ist vyssie spominanych 500mbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...