Přejít na obsah

My Prime (nejde zvuk)


Návštěvník djpatrick

Doporučené příspěvky

Návštěvník djpatrick

Dobrý den, nikde jsem toto téma nenašel, ale nejde mi zvuk u videotéky myprime. Set top box (TV) mi však běží normálně. Nevíte, čím to může být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou je, zda ta absence zvuku u filmů MyPrime nesouvisí s nedávnou aktualizací STB Kaon. Před aktualizací mě totiž zvuk jel. Programátoři třeba mohli v rámci úspory místa vyhodit z fw zvukový kodek. :D

 

Mohl by se vyjádřit nějaký majitel "cihličky" jestli mu zvuk jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepe :diky

 

Aspoň víme odkud vítr vane. Vypadá to, že jednu opravenou chybu nahradila jedna nová nefunkčnost. Nebo se snad najde někdo s Kaonem na fw HS_8.2.22.g-PRD-CZ-CZ_LIVE, nové funkce 1.2, komu zvuk u filmů MyPrime jede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já jsem u HD DVR Mediaboxu (cihla) zatím nenarazil na film nebo nějaký díl seriálů, u kterého by nefungoval zvuk. Tam je vše OK. Takže se asi bude jednat o nějakou specifickou chybu Kaonů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem na podporu je to dva dni co sem to odesílal. Ozvali se jednou že na mém požadavku stále pracují. Sem zvědav jak dlouho to bude bez zvuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zvuk nejde jen u připojení scart kabelem. Oprava bude až po další aktualizaci která je v nedohlednu. Jestli bude trvat jako ta předchozí na kterou jsem čekal dva měsíce tak paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...