Přejít na obsah

Televize puvodem z USA


Návštěvník Turbo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Turbo

Zdravim,

koupil jsem si televizi Samsung LN-S4695D a pripojil ji pres HDMI k Kaon KCF-SA700 STB.

Doufal jsem, ze kdyz dokazu STB pripojit k monitoru s HDMI vstupem, nebude problem pripojit jej i k televizi, ktera neni z EU.

Oblibena chyba No signal, ale rika neco jineho.

Mate nekdo nejake zkusenosti s timto problemem?

 

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nijak, byls rychlejší, než jsem se opravil (dle smajlíku máš radost, aspoň někdo :D )

On ten signál pouští ne rovnou na monitor, ale přes nějaké ovládání v TV, které asi bude jiné, než v zemích Evropy.

No a těď je zase řada na tobě. Tak co s tím má dělat, když už ses do toho vmotal ? ....... :D

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nijak, byls rychlejší, než jsem se opravil (dle smajlíku máš radost, aspoň někdo :D )

On ten signál pouští ne rovnou na monitor, ale přes nějaké ovládání v TV, které asi bude jiné, než v zemích Evropy.

No a těď je zase řada na tobě. Tak co s tím má dělat, když už ses do toho vmotal ? ....... :D

 

HDMI je všude stejné, TV z USA umí zobrazit i 720p50 a 1080i25, jako ty naše umí i 720p60 a 1080i30.

 

Možná problém je v HDMI konektoru/kabelu, nebo TV má závadu někde v HDMI obvodu.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaon ma fabricky nastaveny HDMI výstup na 1080i/50Hz, preto bude zrejme potrebne najskôr zapojiť STB na nejaký európsky TV prijimač a v menu STB prepnúť HDMI vystup na format obrazu na 720p/50Hz a potom sa vratiť na US prijimač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...