Přejít na obsah

HD DVR Mediabox - bezpečnost


Návštěvník Thorn

Doporučené příspěvky

Návštěvník Thorn

Dobrý den,

Rád bych se zeptal, někoho znalého jak je to s bezpečností u krabičky - HD DVR Mediabox - http://www.upc.cz/televize/prijimaci-zarizeni-digitalni-televize/hd_dvr_mediabox/. Má tato krabice integrovaný firewall? Dnes totiž připojuji na router 3x notebook, 2x telefon a co je podstatné NAS Synology, takže bych rád některé porty omezil. V dokumentaci jsem navnímal, že ta obludná bednička je jen směrovač.

 

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

 

PS: Být UPC, neuváděl bych, že Horizon má podporu všech zařízení, na Win phone 8.1 Horizon nefachá, co považuji za poněkud absurdní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych ještě jednu otázku, předpokládám, že zařízení disponuje síťovkou 1 Gbit/s, můžete mi to potvrdit?

[irony]Je tam DIX-Ethernet a podporuje to standard IEEE 802.3 Carrier Sense Multiple Access with Collision Detection Access Method and Physical Layer Specifications[/irony]

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

Zdravím Marek-26

Omlouvám se za svou nevědomost. Znamená to tedy, že zařízení podporuje Gigabitový Ethernet, nebo Fast Ethernet? Aby jste mi rozuměl, jde mi o fyzické zasíťování kabelem - dokupuji switch a snažím se zjistit, jestli 1 Gbit/s switch není předimenzovaný.

Thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Zdravím Marek-26

Omlouvám se za svou nevědomost. Znamená to tedy, že zařízení podporuje Gigabitový Ethernet, nebo Fast Ethernet? Aby jste mi rozuměl, jde mi o fyzické zasíťování kabelem - dokupuji switch a snažím se zjistit, jestli 1 Gbit/s switch není předimenzovaný.

Thx

 

Ono se stačí zamyslet, vzhledem k tomu, že to dávají hlavně k nejvyšším tarifům 120mbits a 240mbits, tak by bylo nesmyslné to nabízet s 100mbit portama :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...