Přejít na obsah

UPC Business - ruseni balicku Optimum 140+


Návštěvník malda

Doporučené příspěvky

Návštěvník malda

Hezky den,

 

uz nekomu prisel tenhle "krasny" mail od UPC Business? Doufam ze tu nejsem sam, kdo vyuziva sluzby UPC Business.

 

Cele zneni:

 

Chcete výhodnější internet a TV? Nedělejte vůbec nic!

Balíček Optimum 140+ je skvělá služba s megarychlým internetem a spoustou TV stanic za super cenu, ale už se Vám nevyplatí. Co s tím budeme dělat? Nedělejte si starosti, Vy nemusíte dělat nic. O vše se postaráme za Vás. V srpnu Vám zapínáme balíček Optimum 200 za 549 Kč bez DPH měsíčně.

 

- Výhodnější poměr cena – výkon

- Megarychlý internet 200 Mb/s

- O 43 % rychlejší internet, ale jen o 71 Kč vyšší platba

 

Od začátku zúčtovacího období po 1. 8. 2015 Naše odhodlání nabízet pouze výhodné služby jde dokonce tak daleko, že balíček Optimum 140+ končí. Pokud chcete situaci řešit jinak než přechodem na výhodný balíček Optimum 200, volejte klientské centrum na čísle 241 005 200 nejpozději do 31. 7. 2015.

 

WTF? Smlouvu jsem podepsal v zari 2014 na dva roky, platim 478 bez DPH + zarizeni a nehodlam platit ani o korunu navic. Jestli mam 140 nebo 200 Mbit/s download je mi uplne putna - nevyuziju ani jedno. Balicek Optimum 140+ jsem si kupoval pouze kvuli 20 Mbit/s uploadu. Uz jste jim nekdo volal? Co se s tim da delat, je jina moznost nez vypoved?

 

malda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Vyjednat můžeš leda Business Optimum 100, ale oproti tomu co ti nabídli ušetříš tak možná padesát kaček. Jinak ceníková cena Optimum 200 je 649 kaček bez DPH, takže furt to budeš mít o kilo míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník malda

YABAKA: to neni to, co bych uplne chtel ;) Nizsi tarif za puvodni cenu fakt ne-e. Jedine beze zmeny nebo lepsi za puvodni cenu.

 

Ted jsem na UPC volal, to ruseni (viz paticka mailu) nebude uplne horke - staci zavolat na infolinku a projevit nesouhlas s migraci. Ponechaji stavajici tarif, coz me osobne vyhovuje.

 

malda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
Návštěvník malda

Akorát to asi bude ještě boj. Minulý měsíc přišla faktura na Fiber Business 200/20, TV vůbec na faktuře nebyla, krom pronájmu CA modulu (cena nižší - 642 Kč, takže jsem zaplatil akorát s pomyšlením, že tam mají bordel). Dnes přišla faktura, TV zaúčtovaná 2x za srpen+září a internet Fiber Business 240/24. Cena 942 Kč, tuhle fakturu už platit nebudu a opět to budu muset řešit, ach jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...