Přejít na obsah

Cíle, strategie UPC do budoucna


mrzic

Doporučené příspěvky

V oblasti televizního vysílání vyvíjíme služby týkající se cloudů (hromadných datových úložišť mimo zařízení klientů – pozn. red.). Pak bude mít člověk možnost nahrávat si své programy do cloudu. Přístup k nim pak bude mít nejen doma, ale třeba i na letišti, kde si je bude moci stáhnout do mobilu či jiného zařízení a přehrát tam.

 

http://connect.zive.cz/clanky/sef-ceske ... fault.aspx

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Hlavním cílem je, aby nad vašimi nahrávkami a vůbec nad vším, co sledujete, měl dohled velký bratr a mohl podle toho usměrňovat vaši výchovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si přečetl ten hezký článek a připadám si jak Alenka v říši divů. Při prvním přečtení jsem si vybavoval tu škálu stížností zde a na fejsbůku. Podrobně popsané chyby, a také to, z prominutím, doku*vení Kaonu 700, který se těžko podařilo (ale podařilo) před "opravou" na Horizon, zprovoznit do normálního užívání (po té "opravě" kvůli Horizonu je to ještě horší, než na úplném začátku).

Tak jsem si to povídání přečetl ještě jednou, abych pochopil smysl toho sdělení ....... ale jak říkám - Alenka v říši divů. jsou dvě vysvětlení: buď ten Kanaďan žije v Holandsku na ústředí a tam má doma funkční tamní Horizon se set-top-boxem Samsung., a nebo je u nás, kde sedí na UPC v Praze a autem se nechává odvézt do svého pražského bytu, kde si občas pustí satelit. A pracovníci kolem něj ho krmí pohádkami. Fakt nevím, co si mám o tom myslet.

Blíží se konec dalšího kvartálu, tudíž další čísla. Minusová, s tím počítejte. Jsem zvědavej, jak na to bude reagovat

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...