Přejít na obsah

výpověd a věrnostní období


Návštěvník ipadik

Doporučené příspěvky

Návštěvník ipadik

Cau můžete mě prosím poradit kdy je nejvýhodnější termín pro výpoved abych doplatil co nejmin měsíců do plné ceny co budou chtít upc, věrnostní období mě končí 6.června 2015 díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Warezz.K

Je docela nefér, že lidé, kteří jsou nuceni se z nějakého důvodu odstěhovat z bydliště, kde měli věrnostní program (40 zrychlené na 120) musí ještě platit vcelku velké sumy za to, že nemohou používat net na svém novém bydlišti. Protože tam prostě UPC není i přesto, že by ho chtěli. Sere mě to. Měli by existovat nějaké výjimky. Týká se to mě. S netem max spokojenost a sere mě, že tam, kde jsem prostě UPC není i kdybych se rozkrájel. Mluvím o Karlových Varech. Co bych za to dal, mít ho dál. Ale když to prostě nejde? Poplatky za odstoupení beru. Ale ne pro lidi, kteří nemaj jinou možnost. Teď jak kripl budu platit ještě něco co nemám a ještě si musim dělat nějaký zasraný wifi nebo xDSL technologii, která je spolehlivá asi tak jako wifi ve vzduchu. Fuck!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Je celkem jasný, že kdyby ty výjimky existovaly, tak každej vychcánek, co chce s UPC skončit, to bude hrát právě na to, že se odstěhoval apod. Takže raději bez výjimek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co výjimky? Akorát by to musel někdo zkoumat, pídit se po tom, což by stálo peníze. Buď vydržíte na službách a získáte po roce slevu (vyplácenou s předstihem poměrovou měsíční částí) a nebo nevydržíte a platíte plnou cenu.

Zkuste nechat služby přepsat na nového nájemce bytu ;) třeba to v tomto případě doúčtovávat nebudou.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
To je sice pochopitelné, proti tomu žádná, ale výjimka by musela bejt podložená. Přísně.

 

Přemýšlíš nad tím, co píšeš? Jak chceš dokázat, že se stěhuješ z bodu A do bodu B bez toho, že by se mohlo jednat o podvod? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...