Přejít na obsah

problém s Wifi na Ubee 3226


Návštěvník zub

Doporučené příspěvky

Návštěvník zub

Přiznám se, že nevím zda je problém v routeru nebo v připojení od UPC, ale od čtvrteční instalace kabelovky a připojení tohoto routeru mi každou minutu spadne spojení se serverem u her, které využívají google account.

 

HW Tablet Nvidia Shield s Android Lollipop (před instalací UPC jsem byl připojen ADSL wifi modemem a nikdy nedošlo k podobnému výpadku)

SW, kde mám vysledované tyto problémy: Clan the Clash, Castle Clash, Fifa 15 a velké lagy na world of tanks.

UPC Fiber 120+ , lokalita Praha

 

Router Ubee 3226

Zabezpečení jsem nijak neměnil (výjma hesel), nechal jsem defaulní 2GHz wifi s autochannel select (zkoušel jsem analýzátorem s rušením kanálu problém není).

Zkoušel jsem i omezení jen na 802.11 b/g, ale to také nepomohlo.

Celé wifi připojení se nepřeruší, ale komunikace těchto her padá neustále.

Nevím zda je problém v nějakém portu, nebo služby, ale je to dost nepříjemné.

 

Nenapadá Vás, v čem může být problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny!

Viděla jsem tohle vlákno - tak abych zbytečně nezakládala nové, využívám tohoto. Chci se zeptat - mám tento modem-router ubee evw3226 - no a zajímalo by mě, jestli se u něj dá zapnout wifi jinak než jen tím, že musím zapnout pc, jít na stránku "Kabelového bezdrátového směrovače" a tam zapnout wifi. Nejde na tom modemu něco nastavit tak, aby se dalo wifi spustit manuálně přímo na něm? Jsem laik, tak ocením jakékoliv rady. Díky předem za odpověď! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...